İçeriğe Yönlendir

OGS cihazı sökme-takma

Guest Cenk Kazak

Recommended Posts

Guest Cenk Kazak

Arkadaşlar,

Daha önce sahip olduğum Fiesta aracımı sattım. Satarken de Garanti bankasından almış olduğum OGS cihazı zor da olsa ön camdan sökmeyi başardım.

Cama yapışan yerinde şeffaf silikon gibi bir yapıştırıcı vardı.Biraz deforme oldu. Şimdi yeni aldığım Focusa yapıştımak istiyorum.

Nasıl yapıştırabileceğim hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Kıvanç Palamutlu

OGS cihazı başka araca takılamıyor diye biliyorum ama takmak için çift taraflı bantlar var. silikon gibi gözükende çift taraflı banttır, cam için olanını almak lazım daha ince oluyor. yapı marketlerden bulabilirsiniz kaliteli markaları tercih edin

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

garanti bankasına durumu bildirin, yeni plakayıda bildirin, virman yapsınlar, yeni aracınızda bu şartla kullanabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ya benim arabanın üstünde 34 plaka ile kayıtlı ve eski sahibinin aldığı OGS vardı..

Attım evde bir yerde duruyor.. bu teknik olarak bir işime yarar mı.. ?

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Ya benim arabanın üstünde 34 plaka ile kayıtlı ve eski sahibinin aldığı OGS vardı..

Attım evde bir yerde duruyor.. bu teknik olarak bir işime yarar mı.. ?

adamcağıza iade et emmi, zimmetlidir bunlar

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
adamcağıza iade et emmi, zimmetlidir bunlar

Bulabilirse iade eder neden iade etmesin, depoya gittiyse bitti o iş... :)

Cenk bey, herhangi bir geçiş anında okumamazlık durumu olursa cezadan kurtalamazsınız diye biliyorum. Bu noktayı da dikkate almanızı tavsiye ederim.. :bambam: Kırtasiyelerden kaliteli bir çift taraflı bant alırsanız işinizi görür. Hatta araba camı takan yerlerde daha iyisi vardır belki..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ben bu konuda çok şanslıyım :) eski arabadaki ogs cihazını söktüm buna takayım dedim bide baktım bunda hazır yuvası var :bambam: hemen taktım. yeni arabaya takmak için ogs cihazınızı aldığınız yerden plaka ve araç değişikliğini bildiriyorsunuz. eski sahibi ogs cihazını bu aracın üzerinden düşürtmemişti adamı arayıp bulduk bankadan düşürdüde benim ogs ondan sonra devreye girdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bulabilirse iade eder neden iade etmesin, depoya gittiyse bitti o iş... :)

Depoda valla..

Adam sökecekti.. Ben köprüyü nasıl geçeceğim dedim.. Söktürmedim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...