İçeriğe Yönlendir

Bir üye adayı maili ve cevabım.

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Galip Özel
(düzenlendi)

Ehehe adam ne güzel giydirmiş emmiye :rolleyes:

Bi tek bana müdürü çağırn dememiş :D

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Galip Özel

Üye adayıyla ilgilenilmemiş, forumla ilgili bir sorunu şikayeti, dileği varmı diye sorulmamış, yetmezmiş gibi birde ukalalık yapılmış.

Cık hiç olmamış :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Hakan onu bunu bırak da vergi kaçırdığını tespit edip yakalayamadığınız, 197 gün sonra kendi teslim olan oluyomu :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Espiri anlayışınız da en az sorunları çözme (diyecem ama dilim varmıyor)beceriniz kadar kötü ,cıvıklığı ve laubaliliği düstur edinmiş hayatınızı normal insanların uzağında yaşamanız dileğiyle!!!!!

Umarım birgün hatayı kabul etme erdemine ulaşırsınz,bu dileyim sizi düşündüğümden değil sizle muattab olma zorunluluğu yaşayacak şanssız insanlar için

-------------------------------------------------------

İyi dileklerimiz için teşekkür ederim..

Ramazan ayında bonus gibi bir şey yahu. Sakin kalarak fazladan sevap kazanıyorsun :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Olmaz mı. 5 yıl sonra bile çıkıyor. Biz de yaşına bakıp "..tir len" diyip gönderiyoruz :)

Niye zaman aşımı 5 yıl olduğu için mi. :)

Adam iyi saydı bana şu cümleye bakın ya..

Umarım birgün hatayı kabul etme erdemine ulaşırsınz,bu dileyim sizi düşündüğümden değil sizle muattab olma zorunluluğu yaşayacak şanssız insanlar için
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sınırsız bir sabrım vardı.. niyeyse bende anlamadım.. :)

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
(düzenlendi)

Abi forumda yıllardır bulunmuyorum ama girdiğim günden bu tarafa sabrınızın taştığına hiç şahit olmadım, samimiyet ve iyiniyetiniz de şüphesiz.

Bende ilk üye olurken zorlanmıştım, yetkili bir kişinin telefonunu bulsam telefonda bile görüşmeyi düşünmüştüm, ama bu vatandaşın yaptığı gibi bir saygısızlıkda hiç geçmedi aklımdan. Allah yardımcınız olsun, rabbim sabrınızı artırsın.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen

Siteye üye yapacaksın bunu sonra da sabırla katılacağı herhangi bir toplantıyı bekleyeceksin :D:rolleyes::jedi::spiteful:

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin

ben olsaydım ''sevgili insan; forumumuza kayıt aşamasında zeka testi uygulaması mevcut...maalesef IQ nuz üye olmaya yeterli bulunmadığından üyeliğiniz onaylanmamıştır '' diye cevap verirdim.....

:D:good1: Hey Allahım hiç güleceğim yoktu yaaaa....Mehmet abi geçmiş olsun :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
+Zamanaşımını yakalamışsın.

+Adama diyecen ki, bu kadar uzun cümleyi dilbilgisi hatası yapmadan, gayet edebi bir şekilde kurabiliyorsun da adını, soyadını ve ikametgahını mı yazmakta zorlanıyorsun.

Dedim ya klavye kabadayıları. En ağababası, sinirli bir amirin karşısında altına eder bunların.

+10000000

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Subject: ÖNEMLİ HESABIMA ULAŞAMIYORUM LÜTFEN YANIT VERİN

BU ONAY POSTASI GELDİ AMA HESABIMI AÇAMIYORUM.ŞİFRENİZİ UNUTTUYSANIZ LİNKİNİ TIKLAYIP E-POSTA ADRESİMİ YAZDI

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Abi forumda yıllardır bulunmuyorum ama girdiğim günden bu tarafa sabrınızın taştığına hiç şahit olmadım, samimiyet ve iyiniyetiniz de şüphesiz.

Sabrı taştığını ben 1-2 defa gördüm, ondada adamı ölümle tehdit etmişti... :shok:

Dedim ya klavye kabadayıları. En ağababası, sinirli bir amirin karşısında altına eder bunların.

Direk icraat yapanı var istersen :p

Müdür diye beni tarif etseydin abi, ya da Özdemir'i....:D

Off ortaya bak.... :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ben olsaydım ''sevgili insan; forumumuza kayıt aşamasında zeka testi uygulaması mevcut...maalesef IQ nuz üye olmaya yeterli bulunmadığından üyeliğiniz onaylanmamıştır '' diye cevap verirdim.....

:(:shok: Hey Allahım hiç güleceğim yoktu yaaaa....Mehmet abi geçmiş olsun :D

Sağol :p

Direk icraat yapanı var istersen :p

Anlaşılan tatili özledin.. :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Off ortaya bak.... :)

Galip, o lafların ardına başka birşeyler de yazdım ama, yanlış anlaşılır diye sildim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...