İçeriğe Yönlendir

2010 Focus Titanium A / T

Guest Murat Mert

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Bir Fındıklı lı olarak hala oralara gidemediğim için çok üzgünüm.

Yorum bağlantısı
Serkan Tütüncü

Hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız temennisiyle,Maşallah :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Fırat Şenol

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun Murat bey . Allah kazasız , belasız , iyi günlerinizde , sevdiklerinizle beraber kullanmak nasip eder inşallah . Bende Titanyum X paketlisini almayı düşünüyordum yılbaşından önce . Ancak kredi kullanmak istemediğim için biraz daha bekleyeceğim . Uzun vadede aracınızla ilgili tecrübelerinizi ( Özellikle performans , yakıt tüketimi , kabin içi ses seviyesi ve kullanım rahatlığı , konforu gibi... ) bizlerle paylaşırsanız sevinirim... Tekrar hayırlı olsun... :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Maşallah, güle güle kullanın...

2 ay olmuş alalı? Nedir yorumlarınız...

Yorum bağlantısı
Guest Murat Mert
Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun Murat bey . Allah kazasız , belasız , iyi günlerinizde , sevdiklerinizle beraber kullanmak nasip eder inşallah . Bende Titanyum X paketlisini almayı düşünüyordum yılbaşından önce . Ancak kredi kullanmak istemediğim için biraz daha bekleyeceğim . Uzun vadede aracınızla ilgili tecrübelerinizi ( Özellikle performans , yakıt tüketimi , kabin içi ses seviyesi ve kullanım rahatlığı , konforu gibi... ) bizlerle paylaşırsanız sevinirim... Tekrar hayırlı olsun... :)

sağolun teşekkür ederim

titanyum x'i bende düşünüyordum fakat 4 tane fazladan özellik ve 4 milyar kadar farktan dolayı vaz geçtim sizde bir düşünün derim.

performansı insanların görüşlerinin aksine benim için yeterli ara hızlanlamalar bazen düşük gibi gelsede tabi bu yokuşlu yollarda otomatik olası ve devir yeterli gelmediğinde bir alt vitese düşürmesi bu açığı kapatıyor zaten devrini aldıktan sonra uçuyor :)))

yakıt tüketimini forumda birkaçyerde yazmıştım ama birdaha deyineyim.bence a/t bir arabaya göre gayet iyi bulunduğum şehrin yollarını hep yokuş olmasından dolayı biraz fazla gibi gelsede(dizel fiestadan sonrada böyle gelebilir) normal belki birazda altında yakıyor diyebilirim uzun yolda 5-7 lt civarı şehir içi ve rampa yollardada en fazla 12 lt civarı yaktığını söyleye bilirim 500 km altında daha düşmedim bir depoyla ki gayet iyi.

araç ilk çalıştığında özelliklede soğuk havada biraz sesli çalışsada kabin içinde rahatsız edilecek seviyede değil.

kullanıımı çok rahat öyleki manuel araç kullanamıya bilirsiniz artık.

konfor yeterince iyi kendinizi farklı hissettiriyor.

geçenlerde otomatik focus isteyipte test sürüşüyapamayıp çevrenin gazı ile dizel focus alan biriyle tanıştım o sürebilirmiyim demeden ben istersen dene bir dedim araçtan çok memnun kaldı keşke daha önce deneseydim dedi.

sonuç performansı gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

İyi günlerde kullanın.Dediğiniz gibi Siyah bulamayınca benimde ilk tercihim aytozu gri oldu.Güzel bir renk.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
sağolun teşekkür ederim

titanyum x'i bende düşünüyordum fakat 4 tane fazladan özellik ve 4 milyar kadar farktan dolayı vaz geçtim sizde bir düşünün derim.

performansı insanların görüşlerinin aksine benim için yeterli ara hızlanlamalar bazen düşük gibi gelsede tabi bu yokuşlu yollarda otomatik olası ve devir yeterli gelmediğinde bir alt vitese düşürmesi bu açığı kapatıyor zaten devrini aldıktan sonra uçuyor :) ))

yakıt tüketimini forumda birkaçyerde yazmıştım ama birdaha deyineyim.bence a/t bir arabaya göre gayet iyi bulunduğum şehrin yollarını hep yokuş olmasından dolayı biraz fazla gibi gelsede(dizel fiestadan sonrada böyle gelebilir) normal belki birazda altında yakıyor diyebilirim uzun yolda 5-7 lt civarı şehir içi ve rampa yollardada en fazla 12 lt civarı yaktığını söyleye bilirim 500 km altında daha düşmedim bir depoyla ki gayet iyi.

araç ilk çalıştığında özelliklede soğuk havada biraz sesli çalışsada kabin içinde rahatsız edilecek seviyede değil.

kullanıımı çok rahat öyleki manuel araç kullanamıya bilirsiniz artık.

konfor yeterince iyi kendinizi farklı hissettiriyor.

geçenlerde otomatik focus isteyipte test sürüşüyapamayıp çevrenin gazı ile dizel focus alan biriyle tanıştım o sürebilirmiyim demeden ben istersen dene bir dedim araçtan çok memnun kaldı keşke daha önce deneseydim dedi.

sonuç performansı gayet iyi.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Murat bey . Ama ben yinede X paketli tercih edicem herhalde... :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...