İçeriğe Yönlendir

Yeni arabam

Abdullah Şen

Recommended Posts

Abdullah Şen
Toyotaya giden bir renk ama siyah. Camlarada film çektirirseniz görünüm olarak dahada güzelleşecektir.

Camlarda film var ama çok koyu değil. Onu da çok düşündüm yaptırsam mı yaptırmasam mı diye. Şimdilik muayene derdi yok ama yine de soru işaretiydi. Sonra hafif kusurlu olarak geçirdiklerini öğrendim.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Camlarda film var ama çok koyu değil. Onu da çok düşündüm yaptırsam mı yaptırmasam mı diye. Şimdilik muayene derdi yok ama yine de soru işaretiydi. Sonra hafif kusurlu olarak geçirdiklerini öğrendim.

Focustan önceki arabamda ön cam hariç komple 2 numara film vardı. Koyuydu yani dışarıdan pek belli olmuyordu ve muayenede sıkıntı yaratmadı. Kusuru falan söylemediler normal geçti. Ama yinede siz bi düşünün tabi...

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Güle güle kullanın

Dün Antalya - Alanya - Antalya güzergahını sürücü olarak yaptım aynı aracın düz viteslisi ile.

Sessiz, oldukça konforlu.

İç hacim geniş.

Motor hacmine göre yeterli performans sunuyor, hiç sıkıntı yaratmıyor ve kolaylıkla göreceli yüksek hızlarda seyir mümkün.

Göstergeler biraz karmaşık ve okunaksız ama alışılıyor.

Yol tutuş Focus düzeyinde değil. Ama gündelik kullanım için yeterince konforlu ve güvenli.

Kısacası bence oldukça başarılı bir araç.

Ford olmadığı için olmadık aksaklık da çıkarmayacaktır :lol2:, kısacası mutlu bir beraberliğiniz olur.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

İyi günlerde kullanın, hayırlı olsun. :unsure:

Değer kaybetmez, baş ağrıtmaz, süpriz yapmaz, hasılı Toyota doğru tercih. Tekrar hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın. çok iyi araç.

ötv indirimi ilk çıktığı zamanlar, malum araç bulmak çok sıkıntılıydı ve aklımda 2-3 araçtan biri buydu. akota vardır ankarada toyotacı ve bulunduğu bölge savaş alanı gibi bir arazi. tam test parkuru.

gittim başladık konuşmaya. ellerinde iki tane auris vardı benim alabileceğim. gri ve siyahtı renkler. aklıma oldukça yatmıştı, ta ki test edene kadar. en önem verdiğim kriterlerden birinde anlaşamadık. yol tutuş focus gibi değil. asla çok kötü değil ama farklı.

tasarımı ve sürüş dinamikleri hariç çok beğendiğim aurisi almamıştım bu yüzden. sonrası 6 vites 132ps modeli çıktı gerçi ve almadığıma sevindim bile. sizinki dizel gerçi.

Yorum bağlantısı
Abdullah Şen
(düzenlendi)
güle güle kullanın. çok iyi araç.

ötv indirimi ilk çıktığı zamanlar, malum araç bulmak çok sıkıntılıydı ve aklımda 2-3 araçtan biri buydu. akota vardır ankarada toyotacı ve bulunduğu bölge savaş alanı gibi bir arazi. tam test parkuru.

gittim başladık konuşmaya. ellerinde iki tane auris vardı benim alabileceğim. gri ve siyahtı renkler. aklıma oldukça yatmıştı, ta ki test edene kadar. en önem verdiğim kriterlerden birinde anlaşamadık. yol tutuş focus gibi değil. asla çok kötü değil ama farklı.

tasarımı ve sürüş dinamikleri hariç çok beğendiğim aurisi almamıştım bu yüzden. sonrası 6 vites 132ps modeli çıktı gerçi ve almadığıma sevindim bile. sizinki dizel gerçi.

Evet yol tutuş farklı ama amacım zaten yakıt olarak ekonomik aynı zamanda debriyajsız bir araç almaktı. Auris benim kriterlerime göre doğru seçim oldu. CVT düzgün olup devam ediyor olsaydı veya PowerShift Focus'ta da olsaydı düşünmeden Ford alırdım.

tarihinde Abdullah ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın...

Yorum bağlantısı
Utku Çay

güle güle kullanın Abdullah bey

bu arada o mercekli farları xenonsuz bırakmak haksızlık olur :blush:

Yorum bağlantısı
Gündüz Güçin

Hayırlı olsun, güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Siyah araba sayısı artıyor. Ben alırken de hazır sipariş verilmiş siyah vardı ama aklımdaki renk de siyahtı zaten. Evet tozu kiri çok gösteriyor ama temizlendiğinde de onun gibisi olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan İçim

Hayırlı olsun.Birşey sormak istiyorum hala otomatik vites öksürerek mi vites değiştiriyor??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...