İçeriğe Yönlendir

Focus I saat problemi

Engin Ünal

Recommended Posts

Engin Ünal

Focus 1 aracımın torpido orta kısmında bulunan dijital saat yarım gösteriyor.Dakika kısmı tam ancak saat kısmı yarım.Örneğin saat 14,30 iken 11.30 gösteriyor.Buna bir çözüm varmıdır.Saat bulunurmu , bulunursa değişimi yapılabilirmi?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

hiç de pahalı değil. e-bay'den aldım; her şey dahil 30 TL...

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
hiç de pahalı değil. e-bay'den aldım; her şey dahil 30 TL...

hemen sıyrılıyosun hocam ya...ne zaman, nasıl aldınız lütfen link.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

30 lira bişey değil ama herkes e-baydan bişey alamaz..Burda da 150-200 liradan aşağıya bulunmaz herhalde.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
hemen sıyrılıyosun hocam ya...ne zaman, nasıl aldınız lütfen link.. :D

linki aşağıda Ayhan vermiş... :nazar:

30 lira bişey değil ama herkes e-baydan bişey alamaz..Burda da 150-200 liradan aşağıya bulunmaz herhalde.

önce www.paypal.com.tr'den bir paypal hesabı açtıracaksın. e-bay'e üye olacaksın. satıcıyla irtibata geçeceksin. ya açık artırma ya da "buy now" hemen al yapacaksın. paypal üzerinden ödemeyi yapıp 20 gün bekleyeceksin. saat gelince haber ver takılışını da anlatırım. :p

Yorum bağlantısı
Engin Ünal
Tamir olmayacak bişey mi acaba?

Tamir olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

satıcı yabancı degilmi abi, nasıl irtibat saglıycaz hani malum sebebler... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
satıcı yabancı degilmi abi, nasıl irtibat saglıycaz hani malum sebebler... :p

yardımcı olurum Bahtiyar ayıp ettin kardeşim. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
satıcı yabancı degilmi abi, nasıl irtibat saglıycaz hani malum sebebler... :kutlama:

Tarzanca bilir onlar :good1:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Ahmet Arslan

Arkadaşlar Merhaba

Tüm arkadaşlara yeni yılda sağlık, huzur ve bereket diliyorum.

Benim de 2004 Focusun torpido üzerinde bulunan dijital saat rakamalrı tam göstermiyor. Servis 514 TL çekti yuh dedim (içimden)

Bu konuda daha ucuza temin konusunda yeni yardımlar yeni alternatifler verebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum. [/size]

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Arslan

Mustafa Bey şu verdiğiniz linkteki ilan sahibini aradım. Adam yurt dışından getirtip satıyormuş, kendisi ayrıca müzik öğretmeniymiş.

Şu ayabncı site liknlerinden nasıl alışveriş yapabilirim, daha önce bu sitelerden alışveriş yapan olmuş mu? Güvenilir mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ebaydan alıp burada satıyor galiba :) Elinde yoksa ilan verirken keşke deseydi.

Ben ebaydan 1-2 parça aldım. ama aldığım kişilerin profili hep iyiydi. pay-pal ile ödeme yapınca sbir sorun olsada giderilebiliyor deniliyor inş öyle bir sorun yaşamam :)

Ebayı kullanarak yurt dışından ucuza getirtebilirsiniz. dikkat etmeniz gereken ürününü Türkiyeye gönderip göndermedikleri, Türkiyeye kargo ücreti ve pay-pal ile mi ödeme yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...