İçeriğe Yönlendir

Ford Focus Navigasyon GPS DVD Navera hakında bilgi

Adem Okutan

Recommended Posts

Adem Okutan

Ford Focus Navigasyon GPS DVD gittigidiyor.com'da gördüm. 2005 focus'a olurmu ve cihaz hakkında bilgisi olan arkadaş paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

2005 Focus hem eski kasa hem yeni kasa var, hangisi sizin arabanız ? Ayrıca ürünün sizde var ise linkini veya resimini eklerseniz daha çok yardımcı olunabilecektir. ;)

Yorum bağlantısı
Adem Okutan

serkan bey her şeyden önce aynı konunun iki yerde olmayacağı konusunda yerden göğe kadar haklısınız. konuyu aslında burda açmak istememiştim. Diğer bölümde açmak isterken bu bölüme açmışım yanlışlıkla o yuzden iki tarafta olmuş oldu.

benim focus eski kasa. bahsettiğim nagigate nin linkide aşağıda.

http://urun.gittigidiyor.com/Ford-Focus-Na...0QQidZZ21062519

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Problem değil Adem bey, bizlerden birine ulaşıp konuyu taşıttırabilirsiniz. Aklınızda bulunsun.. ;)

Cihaz için bana sorarsanız olmaz, çünkü ilana yazmışlar. 2005-2008 arası diye, yani cihaz 2 din, siz benim bildiğim 1,8 din olanlara bakacaksınız. Yine de bu konuda tecrübeli arkadaşların görüşlerini bekleyin derim...

Yorum bağlantısı
Adem Okutan

teşekkür ederim Serkan Bey, bekleyelim bakalım. ya bide kusura bakamayın cahilliğime verin ama benim araba yeni kasamı eski kasamı ondanda emin deyilim, alalı daha 1 ay oldu. yeterince fazla bilgiye sahip deyilim. formu sürekli araştırıyorum kafam baya bi karıştı. f1 var f2 var bunları tam anlamıyla çözmüş deyilim.Bu konudada bilginizden istifade etmek isterim doğrusu

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sizin araba F I , 2005 ve sonrası F II , en güncel makyajlı kasa ise, F 2,5 .. :)

Yorum bağlantısı
Adem Okutan

e benim araba 2005 model ama, 2005 ten sonrası f2 ise benimki neden f1 :rolleyes::)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
e benim araba 2005 model ama, 2005 ten sonrası f2 ise benimki neden f1 :rolleyes::)

2005 te kasa değiştiği için iki kasadan da var... :good1:

Yorum bağlantısı
Adem Okutan

ok tşk ediyorum. bu arada asıl konumuz navigasyon cihazı ile ilgili arkadaşların tecrübelerini bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Bu cihaz focus 1 e uymaz :) . Bu cihaz yerine sizin aracınıza ek parça ile linkteki cihaz uyar . Veya buna benzer ünitelere bakabilirsiniz.

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adem Okutan

alibey bahse konu cihaz ekranı sabit deyil ve içinden yukarı doğru açılıyosa bu tipleri pek sevemedim doğrusu. ama önerin için teşekkür ediyorum. buda alternatifler arasında elbette olacaktır.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bunun dışında jvc lere bakın derim ama onlarda gps özelliği yok sadece dvd izleyebilirsiniz .

Yorum bağlantısı
Adem Okutan
(düzenlendi)
tarihinde H.Cenk Bayrak tarafından düzenlendi
B
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ufuk Süleyman Nakış

En son çıkan cihazlardan haberi olan varsa arkadaşlar buraya bir zahmet yazsın bir tane düşünüyorum almayı ama sadece navera markası var o da 2.200 TL civarında biraz tuzlu geliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...