İçeriğe Yönlendir

C-Max in X i düşmüş

Abdullah Ercan

Recommended Posts

Abdullah Ercan

Merhaba arkadaşlar uzun zaman önce C-Max in x harfi düşmüştü. Ben de kafama takmıyordum ama bir araştırayım dedim ve uzunca bir süredir x harfini bulamıyorum. Bu x harfini bulabilirmiyiz elinde olan var mı?

Yorum bağlantısı
Cihangir Keskin
Merhaba arkadaşlar uzun zaman önce C-Max in x harfi düşmüştü. Ben de kafama takmıyordum ama bir araştırayım dedim ve uzunca bir süredir x harfini bulamıyorum. Bu x harfini bulabilirmiyiz elinde olan var mı?

biz de de aynı sorun vardı. Orjinal olmazsa uyum sağlamıyor galiba.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

tek başına sanki x harfini bulmanız biraz zor gibi.ostim yıldız sanayinde çıkmacılardan temin edebilirsiniz belki.tek harfi değilde tamamını.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yoğun kaporta işlemi yapan yetkili servis çalışanlarından araştırmak çözüm olabilir.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
tek başına sanki x harfini bulmanız biraz zor gibi.ostim yıldız sanayinde çıkmacılardan temin edebilirsiniz belki.tek harfi değilde tamamını.

Bulamazsak galiba tamamını değiştirmek zorunda kalacağız..

Yoğun kaporta işlemi yapan yetkili servis çalışanlarından araştırmak çözüm olabilir.

Teşekkürler bir soralım araştıralım bakalım. CUB' a da bir danışalım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Aziz Tuna

Merhaba,

henüz bulamadıysanız,

kendi arabamdan çıkartıklarımı size gönderirim. Yalnız bir bakayım nereye koymuştum. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Valla tez zamanda bulun bence...Zira kalan kısmın okunuşunun arapça kökenli anlamı pek hoş değil... :D

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
(düzenlendi)
Merhaba,

henüz bulamadıysanız,

kendi arabamdan çıkartıklarımı size gönderirim. Yalnız bir bakayım nereye koymuştum. Saygılar.

Malesef bulamadım. Eğer var ve hala duruyorsa çok sevinirim. :D

Valla tez zamanda bulun bence...Zira kalan kısmın okunuşunun arapça kökenli anlamı pek hoş değil... :f1:

Çok merak ettim. Eğer çok hoş değilse bana ÖM atarmısınız?(Yazamayacak kadar kötü ise) :D

tarihinde Abdullah Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Tamam yanlış yazarak arattığım için bulamamışım. Anlamını buldum. :blush:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)
Tabii simeks diye okuduğumuz problem yok. Cimaks diye okununca dediğine geliyor. Bi de sen herşeyi bilir misin böyle?

Bilirim... :rolleyes:

Çok merak ettim. Eğer çok hoş değilse bana ÖM atarmısınız?(Yazamayacak kadar kötü ise) :blush:

Ben sadece espri olsun diye söyledim yanlış anlamayın...Zaten Hakan yazmış gerçek telaffuz da ortaya çıkmıyor...Biraz muzır olanların aklına gelebilir sadece rahat olun... :lol:

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
(düzenlendi)
Ben sadece espri olsun diye söyledim yanlış anlamayın...Zaten Hakan yazmış gerçek telaffuz da ortaya çıkmıyor...Biraz muzır olanların aklına gelebilir sadece rahat olun... :rolleyes:

Yok artık o kadar da alıngan olmayalım. Ona karlırsa Türkçemizde o kadar çok kelime var ki insanlar bu kelimeleri kullanırken yanlış anlamlar ifade edebiliyorlar. Hiç üzerime alınmadım. :blush:

tarihinde Abdullah Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
Merhaba,

henüz bulamadıysanız,

Aziz Beyle bugün buluştuk. Arabasından çıkarttıkları tüm harfleri bana verdiler. :) Aziz Beye yardımları için çok teşekkür ederim. Bu arada eksik harfi olan varsa ben de yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Zira X haricindeki harfler boşta. :nazar:

Yorum bağlantısı
Aziz Tuna

C-max'ci bir arkadaşıma yardımcı olduğuma çok sevindim. Saygılar.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Alper Şensöz

nedense diğer harfler dururken hep bu x ler düşüyor :blush: trafikte dikkatimi çekti..

benim de aracımın x i yoktu. ben de komple bir c-max yazısı aldım ve sadece x ini yapıştırdım. maliyeti 15 tl. oldu.

saygılar.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Burhan Kahraman

yeni aldıgım aracın focus c-max yazisi tamamen yoktu :)

bugun bende aksarayda merkezoto dan focus c-max yazısı aldım (10tl) cok orjinal durmuyor ama daha yapistirmadım uygun bir zaman deniycem iyi durmazsa soker orjinalini servisten sorarım foc-max yazsam mı :rofl:

Yorum bağlantısı

Serviste fiyatlar baya tuzlu..Mesela sadece c-max yazısı olan bizden sonraki kasa yani 60 tl..bizimde x düştü öylece duruyor.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

adszwdi.jpg

Valla benimde eksik var c - max ortasındaki çizgi, bir araştıralım kimde ne eksik bir takım alıp paylaşırız. :nazar:

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Evet ben o yazıyı 1 sene kadar önce halletmiştim. :D Üstelik 2 ay kadar önce arabamı da sattım. Yazıların hepsinide arabayı alan arkadaşa verdim.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Neyse sağlık olsun çizgisiz idare ederiz yada bulunca yapıştırırız. :D

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Bizimkinin X'i de düşmüştü. Komple satılıyor dediler, ben de gittim oto sanayiden mevcudun 2 katı büyüklüğünde plastik X aldım 1 TL'na. Hatta bu da bir gün düşer diye 2 tane aldım ve birini yapıştırdım. Fıstık gibi de oldu. "C-maX" gibi bişey oldu işte :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metin Mustafa Oral

ledler2.jpg

C - Max yazısının "-" çigisi düşmüştü sorunu böyle çözdüm.

Bir tane "I" harfi alıp biraz kısalttım ve yan olarak yapıştırdım, olmuşmu siz karar verin. :good1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bende 1-2 ay önce arabayı yıkadım, kurulamak için garaja aldım. Arabayı silerken arka taraftan bir tıkırdı geldi. Bi baktım Fiestanın F'si düşmüş :good1: Diğerlerine baktım sapasağlamdı Hemen çift taraflı bant ile yapıştırdım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...