İçeriğe Yönlendir

İzmir'de Nerede Lpg Montajı Yaptırabilirim?

Hilmi Kuş

Recommended Posts

Hilmi Kuş

arkadaşlar şu an aracımda takılı olan dandik ötesi ekogas lpg kitini söktürüp sıfırdan başka bir marka taktırmayı düşünüyorum.koca izmirde ekogas ı bilen duyan servis yok.bana önerebileceğiniz iyi bir lpg servisi varmıdır.ve hangi markayı önerirsiniz.maddiyatta biraz önemli.en fazla 1300-1400 tl civarı bütçe ayırabilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Hilmicim çınarlı karakolunun karşısında Zavolli Yetkilisi YSF otogaz var.Benim bir aydır distrübütörler uğraşıp bulamadığım sorunumu o halletti üstelik beş lira da almadı.Zaten izmirden bir çok kişi orayı tavsiye edecektir.

Yorum bağlantısı
Hilmi Kuş

teşekkür ederim orayı görmüştüm.fiyatlar hakkında bilgin varmı yaklaşık olarak.bir de sadece zavoli mi var orada.

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Zavolli ve prins olması lazım.1300 1400 arası on taksitli fyatlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ve prins olması lazım.1300 1400 arası on taksitli fyatlar.

1300-1400 lira diyor Ömer Bey..

Prinsin ancak yarısı alınır o paraya..

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

3. Oto SAnayi sitesi "Oto - Motor Test, Karburatörcü Besim Usta" yı tavsiye ederim. Zavoli markayı takıyor. Motor ustası, güvenle aracınızı ellerine teslim edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

6. sanayi berke otogaz zavoli takıyor. peşin 1250 taksit 1300 lira

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

zavoli türkiye dist.Polaris Gaz.altındağda mezarlığın karşısında.ben şiddetle öneririm :good1::)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Süleyman Sönmez
arkadaşlar şu an aracımda takılı olan dandik ötesi ekogas lpg kitini söktürüp sıfırdan başka bir marka taktırmayı düşünüyorum.koca izmirde ekogas ı bilen duyan servis yok.bana önerebileceğiniz iyi bir lpg servisi varmıdır.ve hangi markayı önerirsiniz.maddiyatta biraz önemli.en fazla 1300-1400 tl civarı bütçe ayırabilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Henüz aracına lpg takdırmadıysan eğer Bu işte 1 numara olarak gördüğüm tek insan Eylül Otogaz Ali Usta dır telefonu 0 532 514 69 26 - 0 232 486 59 01 . Aşağıda ki linkten Ali Usta ile ilgili bilgi edinebilirsin.

Henüz aracına lpg takdırmadıysan eğer Bu işte 1 numara olarak gördüğüm tek insan Eylül Otogaz Ali Usta dır telefonu 0 532 514 69 26 - 0 232 486 59 01 . Aşağıda ki linkten Ali Usta ile ilgili bilgi edinebilirsin.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/zmir-de-LPG-ustas-t186673.html&gopid=804535#entry804535

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...