İçeriğe Yönlendir

Arabamın plakasını aynı plakanın yenisi ile değiştirme

Bekir Cihan Doğan

Recommended Posts

Bekir Cihan Doğan

Sayın Arkadaşlar

Konu Daha Önceden Defalarca İşlenmiş Olabilir Yanlış Yere Yazıyor Olabilirim Kusurum Afola

Şimdi Benim Sorum Şu : Benim Aracımın Plakası Çizik ve aracın Eski Sahibi Delmiş Plakayı Vidalamak için Bu Yüzden Aracımda Beni Bu Plakalar Rahatsız Ediyor.Plakamdaki Boyalar Felan Hep Silinmiş Ben Okudugum Forum Yazılarına Bakarak Anladıgım Boya Yapılabiliyor Ama Sadece Siyah Kısımlara Fosforlu Olan kısıma Kimse Birsey Yapamıyor Ama Bir Takım Çözümlerde üretilmiş Şimdi Ben Bu Bilgileri Topladım Şimdi Bende oluşan Fikir Şu Oldu Plakayı Sök Yenisi İle Değiştir.Ama bunun İçin Prosüdürün ne olduğu konusundan bilgiye ulaşamadım söyle fiyat verilmiş 50-60 tl arasında Beşiktaş Şubesinde Yapan aracı varmış (aracım Beşiktaş Trafik Şubesine Kayıtlı) Bir kısımda 150-200 tl gibi bir fiyat vermiş ben bu işi kendim haletsem nasıl bir yol izlemem lazım plakamı aynı plakanın yenisi ile değiştirmek için(App Plaka olması Çok önemli değil ama onun içinde Fiyat verebilirseniz bilgim olmuş olur) ne tür evraklara ihtiyacım var veya muameleciye bu işi halettirmi diyorsunuz?

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Plakayı kırıp trafik tescile gidip yeni plaka bastıracağım diyeceksiniz..

Trafik yeni plaka bastırmanız için izin yazsını verecek.. Plakayı basan yer nereyse oraya gidip parasını ödeyip bastıracaksınız.. Maliyeti 25-30 lira civarındadır...

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Aracı Bağcılar Trafik şubesine kayıtlı olanlar, App plakada hiç bir şekilde mühür basımı yapmıyorlar. Bilginize.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...