İçeriğe Yönlendir

Mp3 çalar almayı düşünüyorum.

Özay Uçar

Recommended Posts

Özay Uçar

Arkadaşlar bu linkteki mp3 çaları almayı düşünüyorum. yeşil tuş rengi seçeneği var ve bizim araçlara uyum sağlayacağını düşünüyorum. yorum, fikir ve tavsiyeleriniz benim için önemli...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Uyum saglayacak derken ? Sizin aractaki bosluk 1.8 DIN bu alet 1 DIN, bosluk kalacaktir, onu adapte edecek bir seylerde almaniz gerekli. Onun haricinde fena bir seye benzemiyor gibi.

Uyum derken arkadaş renginden bahsetmiş..tuşların ışıklarının yeşil olmasından dolayı uyar demek istemiş.

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
Uyum derken arkadaş renginden bahsetmiş..tuşların ışıklarının yeşil olmasından dolayı uyar demek istemiş.

renk uyumundan bahsettim. teyp çerçevesi takarak 1.8 din sorunu çözülür.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

3050-UB modelini kullanıyorum. USB girişi var, CD ile uğraşmıyorum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
pioneer 6950ıb kullanıyorum. ses kalitesi çok güzel. joystikli kumandası var çok memnunum. özelliklerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. 4150 yi dayımın 306 sına taktırmıştık sesini şahsen beğenmedim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Pioneer-69...09-t184746.html

6950 den sonra 4150 hafif geliyor olmasın. :D usb ve hafıza kartı girişi olması benim için önemli bir kıstas. ayrıca sizin cihazdan sizin bulduğunuz şartlarda bulmamız çok zor. garantili faturalısı da tuzlu gelir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
:unknw: güzel olur derim ve şiddetle mp3 ü tavsiye ederim bende pioneer deh-p7650mp kullanyorum çokta memnunum (bu arada teyiple birlikte apörleri de değişmeniz gerekebilir ford dun orjinal apörleri basa dayanmıyor)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...