İçeriğe Yönlendir

Connect alttan su alırmı?

İsa Koca

Recommended Posts

İsa Koca

Arkadaşlar karla karışık yağmulu bir havada yaklaşık aracımla 7 saaatlik bir yolculuk sonrasında aracın içini temizlerken paspasları kaldırdığımda sağ ön ve arka paspas altındaki halıfleksin ıslak olduğunu gördüm acaba alttan sumu alıyor aracın çözümü ne olabilir...?

Yorum bağlantısı
İsa Koca
Arkadaşlar karla karışık yağmulu bir havada yaklaşık aracımla 7 saaatlik bir yolculuk sonrasında aracın içini temizlerken paspasları kaldırdığımda sağ ön ve arka paspas altındaki halıfleksin ıslak olduğunu gördüm acaba alttan sumu alıyor aracın çözümü ne olabilir...?

evet araçta 4 kişiydik

Yorum bağlantısı
İsa Koca
+1

Demek istediğiniz yolcuların ayağından ıslanmıştır anlamında ama ayaktan okadar ıslanacağı bana mantıklı gelmedi.sanki alttan su alıyormuş gibiii.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çözümü: arkadaşlarınız binmeden önce ayaklarındaki botu biraz silkelesinler (büyük ihtimal ile yolcu ayağından sızan su ve içerde oluşan nemin tabanda birikmesi)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

7 saatlik bir yolculukta 4 yolcunun nefesinden kabine yaklaşık 5 litre su oluşturacak buhar çıkmıştır. Soğuk olan taban nedeniylede burda yoğunlaşmıştır. Camlarımızın 1 dakikada buhu tutmasıyla aynı mantıktan gelen bir durum.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Arkadaş 7 saatlik bir yolculuktan bahsediyor ,ayak altına yuvarlanan bir (pet) su şişesinden farkına varılmadan su sızmış olabilir.

Yorum bağlantısı
İsa Koca

Arkadaşlar Bülent Tekcan beyin dediği gibi tavanda taşıyıcı bagaj var bugün iyice baktım arka sağ tarafta elimle salladığımda farkedilir bir oynama var büyük bir ihtimalle ordan alıyor en kısa zamanda yaptıracam.Bütün arkadaşların görüşleri,yorumları için teşekkür ederim Bület hocam teşekkürler mantıklı bir yorum..........

Yorum bağlantısı
Emre Özen

derhal port bagajı benimde incelemem lazım su problemim yok ama öğrendiğim iyi oldu bunu teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Melih Mütevellioğlu

Aynı sorunu ben de yaşadım Bülent bey'in teşhisi doğru.Aracın üstten su alacak başka yeri yok.(matkapla delmezseniz tabii :p )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...