İçeriğe Yönlendir

Sakarya Kaçamağı...

Emre Demir2

Recommended Posts

Emre Demir2

Hafta sonu İstanbuldan kaçma fırsatını buldum ve Sakaryaya arkadaşlarımın yanına gittim. Sakarya üniversitesinde okuyorlar, evlerinin olduğu bölgede yerleşim yeri güzel küçük sevimli bi yer. Ama öyle sessiz sakin yerlere emekli olduktan sonra gidilmeli bence. Fazla sakinlikte iyi olmaz :lol2: ve bi cumartesi gününüde 400km ile kapatmış olduk. :flowers:

Çektiğim bir kaç fotoğraf;

sg206887.jpg

sg206889.jpg

sg206883.jpg

sg206875.jpg

sg206902.jpg

sg206915.jpg

sg206940.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Karasuya gitmiştim bir kere . Yazın yurtdışında yaşayan vatandaşların , kışın öğrencilerin memleketi diyebilirim :lol2:

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

6. resimde. "Uçağın kalkışıyla fordun kalkışı aynı "anlamı çıkıyor. Manzara ford reklamı için çok harika

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Karasuya gitmiştim bir kere . Yazın yurtdışında yaşayan vatandaşların , kışın öğrencilerin memleketi diyebilirim :flowers:

Evet öğrenci çok, evin az ilerisinde kız yurdu vardı bide :wub:

6. resimde. "Uçağın kalkışıyla fordun kalkışı aynı "anlamı çıkıyor. Manzara ford reklamı için çok harika

uçak Focus'un yanında biraz sönük kalsada kafa kafaya kalkarlar gibi geliyor :good1: :lol2:

Yorum bağlantısı
İdris Arıcı

vay be memleketimi gördüm sayende teşekkürler. ama şunu farkettim ben bu uçağın nerede olduğunu bilmiyorum ;) uzak mı kaldık ne?

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Rica ederim :fiuw: Sakarya Hendeğe gittim ben. Arkadaşlarım beni gezdirirken tepede bi yerde bulduk uçağıda manzarası falan çok güzeldi ama...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Evet öğrenci çok, evin az ilerisinde kız yurdu vardı bide :angry:

uçak Focus'un yanında biraz sönük kalsada kafa kafaya kalkarlar gibi geliyor :dance2::fiuw:

:good1: .

kalkışları aynı olur ama iniş sıkıntılı olur gibi :unknw:

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
:fiuw: Kalksınlarda aynı şekilde inişi bi şekilde hallederiz :unknw::angry:

pilotluk var galiba emre :dance2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...