İçeriğe Yönlendir

İbre boyama

Mustafa Geyik

Recommended Posts

Mustafa Geyik

arkadaşlar ibremi fosforlu boya ile boyamak istiyorum. şu ışığı emen yada ışık vurduğunda içinde ışık varmışda yanıyormuş gibi olsun istiyorum. bunun için oje gibi olan boyalar olduğunu duydum. bu konuda bilgisi olan varmı? yada bu boyayı nereden bulabileceğimiz hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Tüm kırtasiyelerde olan fosforlu kalemler bu işi görür. Ama ibreleri zımparalamayı unutmayın,yoksa hiç bi şekilde boya tutmuyorlar. Ben mat siyah yaptım ibreleri,fark edilirlikleri arttı.

afterwork14.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Geyik
Tüm kırtasiyelerde olan fosforlu kalemler bu işi görür. Ama ibreleri zımparalamayı unutmayın,yoksa hiç bi şekilde boya tutmuyorlar. Ben mat siyah yaptım ibreleri,fark edilirlikleri arttı.

afterwork14.jpg

dostum ben göstergeyi değiştirmek istiyorum senin göstergede değişik sanırım indiglo göstergemi seninkide acaba?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Göstergeler aracın orjinal göstergeleri,beyaz zemini ve ibreleri kendim yaptım. Ayrıntıları burada var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Geyik
Göstergeler aracın orjinal göstergeleri,beyaz zemini ve ibreleri kendim yaptım. Ayrıntıları burada var.

tamam hatırladım ben indiglo gösterge yapmayı düşünüyorum o yüzden fosforlu ibre olmalı ki ışığı yansıtsın. yoksa gece ibreler neredeyse gözükmeyecek

Yorum bağlantısı
Mustafa Geyik
arkadaşlar ibremi fosforlu boya ile boyamak istiyorum. şu ışığı emen yada ışık vurduğunda içinde ışık varmışda yanıyormuş gibi olsun istiyorum. bunun için oje gibi olan boyalar olduğunu duydum. bu konuda bilgisi olan varmı? yada bu boyayı nereden bulabileceğimiz hakkında bilgisi olan var mı?

bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...