İçeriğe Yönlendir

Golf V GT

Burak Karadeniz

Recommended Posts

Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Tamponu jantı oynayınca nolcak ki?

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

üstündeki GTI jantı, ön panjur da GTI panjuru, onlar olmazsa comfortlinedan pek bir farkı olmuyor ztn. başka bir oynama yoktur heralde Alicim ya. öyle yay kıl tüy varsa bende sevmem mıncıklanmış arabayı ;)

Alıp gaz mı taktırsam :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Çok şey olur Cihan . 300 hb gücünde olduğunu zanneder genelde sahibi , ben böyle araçları hem sahibinden hemde vergi dilimini göze alarak 1.4 lt alan emekli veya yaşlı amcalardan alma taraftarıyım .

üstündeki GTI jantı, ön panjur da GTI panjuru, onlar olmazsa comfortlinedan pek bir farkı olmuyor ztn. başka bir oynama yoktur heralde Alicim ya. öyle yay kıl tüy varsa bende sevmem mıncıklanmış arabayı :)

Alıp gaz mı taktırsam :)

Bu işin raconu sade alıp kendin yapmaktır ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kırmızı gt daha güzel. ben gt janıtını gti jantına tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Çok şey olur Cihan . 300 hb gücünde olduğunu zanneder genelde sahibi , ben böyle araçları hem sahibinden hemde vergi dilimini göze alarak 1.4 lt alan emekli veya yaşlı amcalardan alma taraftarıyım .

Ya ben de jant değiştirdim,tampon değiştirdim. Üstüne üstlük arabanın dokunmadığım civatası vidası kalmadı. Ama altımdaki arabanın başından beri aynı mok olduğunun farkındaydım. Hep 1.6 motor standart çelimsiz tek amacı beni A'dan B'ye taşımak olan gariban alman üretimi araba olduğunun farkındaydım. :) Sorun bende demek ki?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

A ve b nin nedemek olduğunu bilmeyenler var sonuçta, her neyse uzatmaya gerek yok kardeşim :) Ben fikrimi söyledim bu şekilde yapılmış araçlar galeriden alınmaz . Galerideki sevgili dostlar böyle araçlara genelde acımazlar nasılsa satılacak biraz son limitlerini zorluyum şekli kullanırlar . Az çok bildiğim bir iş galericilik etrafımdaki çoğu arkadaşım bu işle köşe oldu .

Burağım bu Gt yi düşünürsen eğer hafta içi baktırırız maslak doğuşta . Arkadaşım usta orada.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Dizelden benzinliye gecince senede 25000 acitir. Arabayi satinca golf icin uste para verecek misin?

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
A ve b nin nedemek olduğunu bilmeyenler var sonuçta, her neyse uzatmaya gerek yok kardeşim :D Ben fikrimi söyledim bu şekilde yapılmış araçlar galeriden alınmaz . Galerideki sevgili dostlar böyle araçlara genelde acımazlar nasılsa satılacak biraz son limitlerini zorluyum şekli kullanırlar . Az çok bildiğim bir iş galericilik etrafımdaki çoğu arkadaşım bu işle köşe oldu .

Burağım bu Gt yi düşünürsen eğer hafta içi baktırırız maslak doğuşta . Arkadaşım usta orada.

Eyvallah Alicim, iş ciddiye binerse gideriz :good1:

Dizelden benzinliye gecince senede 25000 acitir. Arabayi satinca golf icin uste para verecek misin?

Olursa takas edicem, takas da da üzerine illaki birşeyler istiyecek adam. benim arabanın piyasası 29-30 desek Golf 38-39.

Ama bu benzin işi beni biraz tırstırdı gerçekten :)

1-2 gün içinde iş netleşir heralde.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Surus keyfi daha fazla bir araba almak guzel ama cok pahaliya gelecek. Mantikli bir tarafi yok. Illaki degisiklik istiyorsan daha buyuk motorlu bir dizel bak. 1.9 tdi golf mesela

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
(düzenlendi)
Surus keyfi daha fazla bir araba almak guzel ama cok pahaliya gelecek. Mantikli bir tarafi yok. Illaki degisiklik istiyorsan daha buyuk motorlu bir dizel bak. 1.9 tdi golf mesela

Dizel Golfler ne kadar performanslıdır bilmiyorum ama biraz pahalıydılar bildiğim kadarıyla. doğru da söylüyorsun aslında çok masraflı bir iş olcak değmiycek.

edit: 1.9 dizeller 105 bg miş, focus daha iyi.

tarihinde Burak Karadeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

2.0 impreza bakın maksat sürüş zevki ise. daha ucuza alırsınız 150HP motoru ve 4 çekeri vardır. (2.5 turbo demek istemedim o pahalı kaçar).

Yorum bağlantısı
Arda Altaş
(düzenlendi)

tuketim degerini dusunuyorsaniz hic girmeyin. dizel arabadan sonra uzulursunuz orasi kesin.

sehirici en fazla 10lt yakarsiniz .

sehirdisi 90 sabitte ise 6lt asagi yukari.

ama 170 lik gt ve dsg olunca adamin altinda 90a sabitleyen insan cikmaz. tapagaz gitmelerde 26 litreleri bile gorursunuz. ki bu arabayi almak istemenizdeki neden de herhalde 90 la sabit gitmek degil dimi :F

30 milyara 207RC dusurebilirsiniz golften daha az yipranmis cok daha temiz bir araba olucaktir . motoruda muazzamdir psabmw ortak yapimi. bastinizmi buda yakar ama sehirici yada sabit hizlarda inanilmaz tasarrufludur ve sertligi falan tam kivaminda bir aractir

tarihinde Arda Alta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Öneriler için teşekkürler ama o kadar çıkmıyorum zaten, 35 civarı düşünüyordum.

Bu arada ilgli araca gittim baktım, araç görünüş olarak gerçekten süper... ama galericiden araba alınmaz. bunu birkez daha gördüm.

Adam hem senin aracını öldürürüm diyor, hemde araç galerice Alinin dediği gibi biraz ortalık malı olmuş :)

Şimdilik vazgeçtim, bakalım artık ilerde naparız.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Astra GTC düşünürüm ben olsam. 1.6T 180bg yanılmıyorsam. Hiç sürmediyseniz bir deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Nuri Atasever

Bu arada ilgli araca gittim baktım, araç görünüş olarak gerçekten süper... ama galericiden araba alınmaz. bunu birkez daha gördüm.

Adam hem senin aracını öldürürüm diyor, hemde araç galerice Alinin dediği gibi biraz ortalık malı olmuş :good1:

hadi hayırlısı dostum

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Adam hem senin aracını öldürürüm diyor, hemde araç galerice Alinin dediği gibi biraz ortalık malı olmuş :)

O zaman aşağıdaki araca bakmanda fayda var. Hem kırmızı, hem oynanmamış hem de düşündüğün paraya yakın.

Şu araç 41binlerden düştü mesela, çok hoş bir araç. http://www.sahibinden.com/tertemiz_kirmizi...pXQQdisplayitem
Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
O zaman aşağıdaki araca bakmanda fayda var. Hem kırmızı, hem oynanmamış hem de düşündüğün paraya yakın.

o aracada baktım teşekkürler, Beyazın havası başkaydı, yakıt konusuda yüksek olduğundan şimdilik vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...