İçeriğe Yönlendir

Balkondan sis manzaraları

Ersen Tapan

Recommended Posts

Furkan Esgin

Şu an İstanbul Beylikdüzünde 10. katta oturuyoruz balkondan hiç bir sey gözükmüyor. Umarım sise bağlı kazalar olmaz..

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Sis elbette trafik ve sosyal hayat için sıkıntı oluşturuyor aslında ama,benim sise karşı bi zaafım var,çok gizemli bir ortam yaratıyor.Hayal gücüm devreye giriyor resmen anında küçük küçük senaryolar yazmaya başlıyorum kafamda :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

dün gece geç saat de, eve giderken ilk defa sis lambasını yaktım.

yani sis mevsimi başlamış heryerde.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Atatürk hava limanı sis yüzünden biraz önce iniş kalkışa kapatılmış. dışarda felaket sis var.yola çıkacak arkadaşlar dikkatli olun sis lambalarınızı mutlaka yakın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile, siste seyir haline iseniz, 4lü flaşör yakılmaz! , zemin ıslaktır, hızınızı düşürün.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

dün gece tekirdağ dan döndüm yol çok kötüydü yola çıkacak arkadaşlar lütfen dikkat

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

dün geceki siste sis farlarıda yalan oldu resmen,1 metre dahi görünmüyordu yollardaki lambalarda yanmayınca tam tamına işkence oldu bize.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Aşam 7 - 8 gibi anadolu yakasında daha fazla sis vardı . Köprüyü geçtikten sonra tabelalar okunur hale geldi . Ben birde dün akşamki sisin belkide 3 katı yoğunluğunda şileye gitmek zorunda kalmıştım . Resmen kabustu :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...