İçeriğe Yönlendir

Focus 2 arka stop led uygulaması

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Hakan Amasyalı

X paketin stopları bence hepsinden güzel görünüyor ve su alma patlama sorunu da olmaz fiyatlar hakkında kesin bilgim yok ama yerine de tam oturur heralde orjinal gibi bişey olur yani ;)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
X paketin stopları bence hepsinden güzel görünüyor ve su alma patlama sorunu da olmaz fiyatlar hakkında kesin bilgim yok ama yerine de tam oturur heralde orjinal gibi bişey olur yani :D

Kesinlikle katılıyorum yani x pakette olanının şöyle bir özelliği var kople yanmakta yani iki bölümde de park yanıyor ve frene basıldığında alt bölüm 2. yanışı yapıyor ama led uygulanmış olan stoplarda sadece altta yanıyor yine ben led olupta x pakatteki gibi yanmasını istiyorum ve galiba çok şey istiyorum :rofl:

Yorum bağlantısı
Hakan Amasyalı
(düzenlendi)

Ford internet sitesinde X paketteki stop lambasından led diye bahsedilmiyor mu ?

"Yeni LED arka farlar ( 5K ve SW gövde tiplerinde, Titanium X paketi ile)" diye bahsediliyor hatta.. kandırmaca mı var acep?

tarihinde Hakan Amasyal? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Ford internet sitesinde X paketteki stop lambasından led diye bahsedilmiyor mu ?

"Yeni LED arka farlar ( 5K ve SW gövde tiplerinde, Titanium X paketi ile)" diye bahsediliyor hatta.. kandırmaca mı var acep?

Yani kandırmaca mı bilemiyorum ama hani led görünümlü demek istiyorlar her halde :nazar: ama bence çok çok güzel.. ama çok para çıkmasını bulsam hemen alırım tabi uygun rakkama bulursam :):D

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
çifti 800tl değil 550tl dir yeniservisim'de mevcuttur bilginize..

Yeniservisim de online destekten Kayahan beyle görüştüm ilandaki 550 tl olanın titanyumdaki arka stop olduğu ve ilanın yanlıiş olduğu asıl fiyatın 800 tl olduğunu öğrendim.Bilginize

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

X'de farlar değişiyormu? :i-ih: benimkinde sadece altlar yanıyor ben 2009 dan sonra değiştirdiler diye biliyordum..

Yorum bağlantısı
Hakan Amasyalı
X'de farlar değişiyormu? :D benimkinde sadece altlar yanıyor ben 2009 dan sonra değiştirdiler diye biliyordum..

İlk çıktığından beri X pakette çift taraflı yanan söylediklerine göre led farlar var. 2008'den günümüze :)

Yorum bağlantısı
Görkem Yagtu

Focus ların X paketlerindeki stoplar led fakat hepsi değil mesela sinyaller normal ampul ayrıca parklarda da normal ampul var ama aynı zamanda da led desteği var. Yani parklar yanarken ve frene bastığınızda led ampuller yanıyor. Bunu uygun ortamda dikkatli incelerseniz anlayabilirsiniz arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oktay Servet

benimkinde var bayadır.hiçbir sıkıntı olmadı.tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...