İçeriğe Yönlendir

2006 focus 6'lı CD changer problem

Hasan Kerik

Recommended Posts

Hasan Kerik

2006 focus ghıa aracımdaki Sony marka 6'lı CD changer da saat ve tarihi ayarlamak istediğimde problemle karşılaşıyorum.Zaten manuel olarak ayarlama yapılamıyor. Ancak otomatik olarak RDS li radyo kanalından alarak saat ve tarihi güncelliyor. Fakat seti kapatıp açtığımda yada arabayı kapatıp açtığımda bu saat ve tarih uçmuş oluyor. Ayrıca aracın saat ve tarihide güncellemiyor. Kutup başlarını söküp resetlemek istedik ancak kutup başları söküldüğünde aracın saat ve tarihi üretim tarihine döndü fakar cd calar daki hiçbir kanal sıfırlanmadı hatta kod bile istemedi :vava: . Problem neden kaynaklı olabilir ve nasıl düzeltilebilir ? aracın saat ve tarihi ve cd changerın saat ve tarihi nasıl düzeltilebilir ?

Bilgisi olanlar lütfen yardım etsin. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik
Allah Analı babalı büyütsün, kız mı ?

Amin. Sağolun. Erkek . Demir Batu Kerik.

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik
Kullanma kılavuzuna baktınız mı... ? Ben bilmiyorum şahsen..

Kullanma klavzuna baktım. Cok ayrıntılı bilgi yok. Ancak zaten tarih ve saati RDS den aldıktan sonra kaydetmemesi problem. Changer'ı kapatıp açıca bilgiler uçmuş oluyor. Dolayısıyla arabanın saat ve tarihide güncellenmiyor. Sanırım bu konuda fikri veya bilgisi olan kimse yok :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu ilginç..

Hadi teyp yanlış bağlandı... Ki sanmam orjinal teyp'tir.. Arabanın saatine nooldu... Onu niye ayarlayamıyorsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...