İçeriğe Yönlendir

Goodyear Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Celal Aydın

Yollar kötü, aklımı kurcalayan da o aslında. Daha küçük olan çukurları tercih etmeye çalışıyorum düşmek için. Zaten agresif sürmeme kararı aldım. Tabelada gördüğüm hız sınırına cc açıyorum. Ama yine de olası bir anormal durumda lastiğin beni pişman etmesini de istemiyorum. 

Yollar kötüyse, fiyat performans hakkını veren, uygun yollu bir lastik alıp geçin.
Ben artık öyle yapıyorum, en iyisine çok para vermektense, idealine (kötüsüne değil) orta şeker para vermek daha mantıklı. En azından yanaktan gümledi mi içim acımıyor [emoji1]

Eagle Sport’u tavsiye ederim bu durumda. Zor şartlara uygun bir lastik.
Baktınız pahalı, Lassa ya da Bridgestone alıp geçin, fazla düşünmeyin.

Bizim yollar (Hatay-Dörtyol) öyle kötü ki, Good Year ya da Michelin’e içim acıyor.
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Selamlar, son yorum nedir eagle sport ile alakalı?

Nayır Nolamazzz. 

Ben oyumu alınmaması yönünde kullanıyorum.  Dacia ya aldım almaz olaydım.  Şimdi aldığım Nexen N Blue Plus incele derim. Era da kullanıyorum. Beğendim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Good year efficient grip performans.

Bu lastikten çok memnunum.

2 yildan fazla oldu alali, çok begendim.

Yol tutuş, ses, frenaj gayet guzel.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Metin Uzunoğlu yazdı:

Lastikleriniz orjinal ölçü değil gibi. Mk4 makyajlı kasa orjinali 215/50r17.

Benim 2012 mondeoda da Goodyear efficent grip vardı hız endeksi w idi. 4~8 mm ebatlarında 1~2 mm derinliğinde oval kopmalar vardı .

Dediğin çok doğru hocam, ben yazarken yanlış yazmışım. Bende de 215/50/17 var..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Good Year EGP 205/55/R16 aldım yaklaşık 6000 km yaptım şimdilik. Islak yolda deneyemedim ancak lastik gayet güzel. Konfor bariz arttı arabaya daha bir bağladı beni yolu  daha çok sevdirdi. 170-180 km hızlara çıktığımda da tedirgin etmedi. Önceki Petlas lastikde ilk yıl iyiydi ama sonrada hiç zevk vermiyordu. EGP şu ana kadar gayet iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...