İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo'mun fotoğrafları

Burçin Teymen

Recommended Posts

Burçin Teymen

http://img696.imageshack.us/img696/3586/foto0004m.jpg

http://img704.imageshack.us/img704/3818/foto0001y.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/5526/foto0003u.jpg

Arkadaşlar, yeni aldığım Mondeo'nun fotoğraflarını 2 hafta gecikmeli olarak yayınlayabiliyorum. Motor kaputu niçin açık? Kendisini elektrikçi ustası sanan affedersiniz dangalak herif değişmesi gereken hararet müşürü yerine ısı sensörünü sökmeden ve "abi bu müşür sağlam, senin elektrik tesisatını komple elden geçirmek lazım, gerekirse kabloları değişelim 2 milyar felan tutar" demeden beş dakika öncesidir. Daha da bitmedi, 120.000 km'lik araçta 80.000'de değişmiş olan ve ömrü Ford tarafından 90.000 km veya 5 yıl olarak garanti biçilmiş olan Triger setinin de değişmesi gerektiğini söylemeden az evvel. Bİr daha yetkili servis dışında bu aracın motor kaputunu elletirsem ne olayım.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

İyi günlerde kullanın. Güvenilir bir özel servis herzaman lazım, yetkili servislerde bu yaşa sahip bir araca baktırmak pahalı olabilir.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

2000cc 130 hp nin gücünü ve mondeo zevkini iyi günlerde kullanın.Unutmayın ki mondeo kullanmayan onu anlıyamaz.

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

İyi günlerde kullanın Kazasız cezasız kullanmanız nasıp olur yalnız janlar olmamış

Yorum bağlantısı
Burçin Teymen
İyi günlerde kullanın Kazasız cezasız kullanmanız nasıp olur yalnız janlar olmamış

güzel bir tespit. jant ve lastik ebatları bana da küçük gibi geliyor. bu araçta max hangi ebat jant ve lastik kullanabilirim. aklımdan 17 inç ve 205 geçiyor ama....????

Yorum bağlantısı
Tayfun Karakuş
güzel bir tespit. jant ve lastik ebatları bana da küçük gibi geliyor. bu araçta max hangi ebat jant ve lastik kullanabilirim. aklımdan 17 inç ve 205 geçiyor ama....????

hayırlı olsun güle güle kullanın

yetkili servis yada özel servis fark etmez ne olursa olsun bişey yaptırmadan önce bi kaç yerle görüşün daha sağlıklı olur

çünkü yetkili servisde olsa özel servisde olsa yanılabiliyorlar

benim bildiğim kadarıyla 3 tip jant ve lastik ebatı var

205/55/R16

205/50/R17

225/40/R18

bunlar fabrika standartları

birde istersen

225/45/R17 takabilirsin yaklaşık olarak 205/50/R17 ye takabül ediyor ama daha geniş bir taban

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

aracınz hayırlı olsun kazsaız cezasız binmek nasip olur inşallah

aracın kitapcığındaki lastik ebatları;

185-65-14

195-60-15

195-55-16

205-50-16

diye biliyorum ben mehmet abi daha iyi biliyodur bence en yakışan ebat 205-50-16 karar sizin.saygılarımmla iyi günler

Yorum bağlantısı
Burçin Teymen
aracınz hayırlı olsun kazsaız cezasız binmek nasip olur inşallah

aracın kitapcığındaki lastik ebatları;

185-65-14

195-60-15

195-55-16

205-50-16

diye biliyorum ben mehmet abi daha iyi biliyodur bence en yakışan ebat 205-50-16 karar sizin.saygılarımmla iyi günler

Şu anda araçta 195/60/15 lastik ve jant mevcut. Hafta sonu yaptığım inclemede 205/55/16'nın uygun olabilceğini gördüm. Sanırım tercihimi bu yönde kullanacağım. Lastik markası olarakta kumho veya hankook'tan birisini tercih edeceğim. JAnt işini henüz çözemedeim. Araştırdıkça daha iyisini buluyom hep!!!! ProTech nasıl markadır bilen kullanan varmı? Çok hoş modelleri var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...