İçeriğe Yönlendir

Focus I teyp montajı

Cihan Turan

Recommended Posts

Cihan Turan

foruma yeni üye oldum herkese selamlar öncelikle...

benim 2000 focus ambiantem var ve ses tesisatı yapmak istiyorum ve buna amerikadan teyp getirterek başlıyorum,yılbaşından sonra geliyor.

ancak sizinde bildiğiniz gibi aracın üzerindeki orjinal teyp 1,8 din.... Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım olan sorum ise ben bu teyp yerine nasıl bir işlem yaparak gelecek olan teybi oraya monteleyebilirim ve de fikri olan nasıl bir teyp önerir şimdiden değerli fikirlerinize çok teşekkür ederim....

(benim sorunumu kendi aracında çözen arkadaşlarda varsa yaptıkları işlemi bi resim çekip yollarlarsa beni ayrıca mutlu ederler)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gelecek olan teyp neymiş ki... ? Bunu belirtmemişsiniz... Nasıl fikir verelim... ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Gelecek olan teyp neymiş ki... ? Bunu belirtmemişsiniz... Nasıl fikir verelim... ?

sen yarın çalışmıyor musun? gidip yatsana! :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne uyuşuk oldum bende demi... :p

Ne Murat'ın mercekleri verebildim kargoya.. Ne de senin teybi.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

hiç önemli değil dostum. :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
foruma yeni üye oldum herkese selamlar öncelikle...

benim 2000 focus ambiantem var ve ses tesisatı yapmak istiyorum ve buna amerikadan teyp getirterek başlıyorum,yılbaşından sonra geliyor.

ancak sizinde bildiğiniz gibi aracın üzerindeki orjinal teyp 1,8 din.... ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM OLAN SORUM İSE BEN BU TEYP YERİNE NASIL Bİ İŞLEM YAPARAK GELİCEK OLAN TEYPİ ORAYA MONTELEYEBİLİRİM vede fikri olan nasıl bi teyp önerir şimdiden değerli fikirlerinize ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....

(benim sorunumu kendi aracında çözen arkadaşlarda varsa yaptıkları işlemi bi resim çekip yollarlarsa beni ayrıca mutlu ederler)

Forumda arama yapmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Ne teybi?Bana teyp mi yollayacaksın yoksa?Sana da bu yakışırdı...Teşekkür ederim şimdiden... :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...