İçeriğe Yönlendir

Aldım FORD oldum mu lord ?:)

Barış Mutluer

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Araç çok güzel... Kapı kollarını gövde rengine boyatın bence...

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Allah kaza bela vermesin,Mehmet Abi'me katılıyorum,kapı kollarını gövde rengine boyaybilirsiniz,tabii isterseniz :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

güle güle kullanın.

bence kapı kollarındaki krom kaplamalar pek yakışmamış. Ayrıca kapı kollarının boyanması koyu renk araçta pek belli olmuyor.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

aksi fikirdeyim, kapı kolları çok güzel olmuş. krom bajaj çıtası ile uyum içinde. lacivert ve siyah arabalarda kapı kollarının boyanması güzel olmuyor. beyaz ve gride güzel.

hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Barış Mutluer
Allah kaza bela vermesin,Mehmet Abi'me katılıyorum,kapı kollarını gövde rengine boyaybilirsiniz,tabii isterseniz :)
güle güle kullanın.

bence kapı kollarındaki krom kaplamalar pek yakışmamış. Ayrıca kapı kollarının boyanması koyu renk araçta pek belli olmuyor.

Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
aksi fikirdeyim, kapı kolları çok güzel olmuş. krom bajaj çıtası ile uyum içinde. lacivert ve siyah arabalarda kapı kollarının boyanması güzel olmuyor. beyaz ve gride güzel.

hayırlı olsun...

hatırlı olsun,hoşgeldiniz. :)
hayırlı olsun hoşgeldiniz.araç oldukça temiz görünüyor...
hoşgeldiniz,hayırlı uğurlu olsun aracınız güzelmiş

teşekkur ederimm arkadaşlar

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

aracınızı 0km aldınız heralde :nazar: ee bukadar temiz olunca çok beğendim aracınızı güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Barış Mutluer
güle güle kullanın

tesekkürler

aracınızı 0km aldınız heralde :nazar: ee bukadar temiz olunca çok beğendim aracınızı güle güle kullanın

o degıl ama sıfır ayarında diyelim :nazar: teşekkürler

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

hayırlı olsun. naçizane fikrim kapı kolları çok sırıtıyor. jantlar beyaz galiba, çok hoş bir desen ve renk olmuş.

Yorum bağlantısı
Barış Mutluer
hayırlı olsun. naçizane fikrim kapı kolları çok sırıtıyor. jantlar beyaz galiba, çok hoş bir desen ve renk olmuş.

tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...