İçeriğe Yönlendir

Kamera sistemi

Sina Güran

Recommended Posts

Sina Güran

Yeni apartmana, güvenlik için dairelerden seyredilebilecek şekilde, kayıt yapan bir cihaz + 8 kamera sistemi gerekli. Apartmanda aktif olarak güvenlik görevlisi olmayacak, istendiğinde kamera kayıtlarına ulaşılacak sadece. Konu hakkında bilgisi olan, referansınızın olduğu firma varsa paylaşmanızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bizim firmayi ara, sistem kamera departmanini iste, asistan arkadaslarima benim adimi ver.

Can da belki sana yardimci olur.

02123654848 pronet guvenlik

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bir arkadaşımın evinde var kablolu tv kullanıyorlar aynı zamanda bu sistemden yararlanıyorlar diye biliyorum apartmandaki 8-9 kameranın görüntülerini seyrettikleri tv ye aktarıp kontrol de edebiliyorlar ama kim,hangi firma yaptı bilmiyorum.Gerekirse öğrenebilirim.

Yorum bağlantısı
Sina Güran
(düzenlendi)
bizim firmayi ara, sistem kamera departmanini iste, asistan arkadaslarima benim adimi ver.

Can da belki sana yardimci olur.

02123654848 pronet guvenlik

Pronet sadece dairelere özel güvenlik sistemi üretiyor diye biliyorum?

Bir arkadaşımın evinde var kablolu tv kullanıyorlar aynı zamanda bu sistemden yararlanıyorlar diye biliyorum apartmandaki 8-9 kameranın görüntülerini seyrettikleri tv ye aktarıp kontrol de edebiliyorlar ama kim,hangi firma yaptı bilmiyorum.Gerekirse öğrenebilirim.

Bir istanbul firması çok makbule geçer açıkcası...

tarihinde Sina G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

pronet istanbul ankara izmir ve antalya da ana subeleri, 81 ilde taseronlari olan firmadir. Her turlu guvenlik cozumu sunuyor... Reklam degil aciklamadir, orada calismamama ragmen kalitesinden dolayi herkese oneririm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

C-max'ın satışını almaya gittiğimde, Kadıköy'deki noterde alarm sistemini görmüştüm.. Hemen aklıma Sani ve Can geşmişti :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Kamera sistemi bir Guvenlik gorevlisince izlenmeyecekse bir Guvenlik sistemi digildir. Hirsizlik olduktan sonra izlersiniz o da bir ise yaramaz. Alarm ustune yogunlasin derim.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

4 senedir guvenlik sektorundeyim. Sayisiz hirsizlik vakasi gordum. Tek basina kamera yaptiginizda kameranin bile calinma ihtimali vardir. Zira hirsizlik yasadiginda kameralari da calinmis cok musterim var.

Yorum bağlantısı
Sina Güran
Pronet İstanbul'da zaten, değil mi?

İstanbulda, ben Adnan beyin mesajına istinaden istanbuldan olması makbule geçer demiştim. ;)

Benim eczaneye kamera sistemi döşeyen firmayı tavsiye edebilirim. Çok memnunum. Başka arkadaşlarım da tavsiye ile aynı kişiye kamera yaptırdılar. Onlar da memnunlar. Ofisleri Yenibosna civarında.

İstersen özelden direk cep numarasını da verebilirim.

Rica etsem tel'i sizden. Keşif yapmaları için kendileri anadolu yakasına gelirlerse teklifte alırız. Eninde sonunda bunu yaptırmamız lazım, çatır çatır arabaların camlarını indiriyorlar.

pronet istanbul ankara izmir ve antalya da ana subeleri, 81 ilde taseronlari olan firmadir. Her turlu guvenlik cozumu sunuyor... Reklam degil aciklamadir, orada calismamama ragmen kalitesinden dolayi herkese oneririm.

Pronet eğer sadece daire tipi güvenlik sağlamıyor ise bildiğim ve çok sıkça rastladığım bir güvenlik firması. Kendileriyle irtibata geçerim. Sitelerinde apartmanın tamamını izleyecek bir sistem yaptıklarına dair bir yazı görmeyince aramadım kendilerini. Bilgi için teşekkürler.

Kamera sistemi bir Guvenlik gorevlisince izlenmeyecekse bir Guvenlik sistemi digildir. Hirsizlik olduktan sonra izlersiniz o da bir ise yaramaz. Alarm ustune yogunlasin derim.

Sadece hızsızlık değil, apartmanımızın çevresinde kim fink atıyor görmek için de gerekli. Tabi alarmda iyi olur ama apartman için alarm nasıl olabilir ki?

Güvenlik görevlisi olsa dahi yaptırılması gereken bi sistem.

Bence hem caydırıcılık teşkil eder hem bi hırsızlık olayı olunca oturup sadece seyretmiyorlar hırsızların yakalanmasında gaaayet yardımcı oluyor öyle bi olayda polis ilk önce kamera kaydı var mı diye soruyor , sigortanız varsa yardımcı oluyor.(Hırsızlar yakalanıp değerli eşyalar bulunamadığında vs..Mehmet abi daha iyi bilir.)Bence yaptırın Can Beyin dediği gibi kamera ve alarm sistemi entegre olursa daha iyi olur.

Arabayı soysalar kamera görüntüleri ile kasko süreci hızlandırır gibi de geliyor. Hiç olmamasından iyidir, zaten müteahhit kablo yerlerini bırakmış vaziyette, bize DVR ve kameraları seçmek kalıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...