İçeriğe Yönlendir

Focus II Navigasyon

Alpaslan Göktaş

Recommended Posts

Alpaslan Göktaş
(düzenlendi)

Bu aleti almayı düşünüyorum. İhalesine girdim şu anda enyüksek fiyatı ben verdim zaten. Görüşlerinizi almak isterim...

focusd_001.jpg

focusd_008.jpg

focus_009.jpg

focusd_006.jpg

Edit: Resim ekledim...

tarihinde Alpaslan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hep söylüyorum... Yine söyleyeceğim..

Ebay'den, bir ürünü uygun bir fiyata almanın en iyi yolu...

Son 5-10 saniye içinde hedeflenen en yüksek rakamın verilmesidir..

Son ana kadar fiyat vermeyin.. Hatta hiç sesinizi çıkartmayın... Son 5 saniye kala maksimum fiyatınızı verin...

Örnek şu anda 100 dolar olan ürün için biz 300'ü göze aldıysak,

Son saniyede 300 doları yazacağız... Eğer bizden önce bu şekilde 250 vermiş olan olursa 255 ile onu geçer ve 255 dolara ürünü alırız...

100 dolardan sonra artıran olmadıysa 102 dolara bizimdir mal...

300'den yüksek fiyat veren olduysa, biz 300 verir vermez otomatik olarak 305 ile diğer takipçide kalır ürün...

Karışık oldu biraz ama umarım anlatabilmişimdir..

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
(düzenlendi)

Mehmet abi dün birini kaçırdım zaten. Kaçırdım diyorum almanya dışına gönderimi yoktu adresi öğrenip girmemiştim o yüzden son saniyede kaçtı. Bu dediklerine tamamen katılıyorum. Takipteyim, üst limit verdim. Ve abi bu konularda Nirvana'ya ulaşmış biri olarak sormak isterim sana. Sence ne kadar eder bu alet?

Umut bey, makinenin yanındaki uzun şey gps yada tv anteni. Radyo meselesi e-bay amerika linki verdim fakat ürün e-bay Almanya da satılıyor, eğer yanılmıyorsam radyo konusunda ülkemizle bir fark yok avrupanın. Ve teşekkürler.

tarihinde Alpaslan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Türkiye'de çalışır. DVB-T de var görünüyor. navigasyon dışında problem çıkmaz. onu da navigasyoncuya sorun. erol elektronik mi neydi maltepe de.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Mehmet bey, açıklmalarda Türkiye haritası da gözüküyor. Olmadı bir şekilde halletmeye çalışırım.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

İhale bende kaldı. Ocak ayı içinde gelecek bir aksilik çıkmazsa eğer.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Çok teşekkürler. Elbetteki paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türkiye de teslime kadar ki maliyet ne olacak acaba? Gümrükte bandrol-kdv-ötv kesilecek mi?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun güzel alet.iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
Türkiye de teslime kadar ki maliyet ne olacak acaba? Gümrükte bandrol-kdv-ötv kesilecek mi?

Abi hanımın dayısı Almanyada yaşıyor ve sürekli Türkiye'ye gelip gidiyor o getirecek yani. Zaten Türkiye'ye gönderimi de yoktu.Çantasında getireceği için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan arkadaşlara da ayrıyetten çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Öktem

Son ana kadar fiyat vermeyin.. Hatta hiç sesinizi çıkartmayın... Son 5 saniye kala maksimum fiyatınızı verin...

Son saniyede 300 doları yazacağız... Eğer bizden önce bu şekilde 250 vermiş olan olursa 255 ile onu geçer ve 255 dolara ürünü alırız...

300'den yüksek fiyat veren olduysa, biz 300 verir vermez otomatik olarak 305 ile diğer takipçide kalır ürün...

Sorularım var Mehmet Bey,

Demek istediğiniz sistemin öyle bir durumda bizden 300 almadığı, son artırmayı en düşük artış miktarıyla geçtiği midir?

Öyleyse Bunu çok kişi biliyor mu? =)

--

E-bay den ürün alırken gümrükte sıkıntı olmuyor mu?

Şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sorularım var Mehmet Bey,

Demek istediğiniz sistemin öyle bir durumda bizden 300 almadığı, son artırmayı en düşük artış miktarıyla geçtiği midir?

Öyleyse Bunu çok kişi biliyor mu? =)

--

E-bay den ürün alırken gümrükte sıkıntı olmuyor mu?

Şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Mehmet anlamaz bu işlerden, benden duyduklarını yazmış işte. :good1: Anlatayım; evet sistem otomatik artırma denen bir yol kullanır. Mal o anda 100 avro ve en düşük artırma 5 avro ise, sen 300 desen de ürünün fiyatı otomatik olarak 105 avro olur, 300 olmaz. Senin en fazla verdiğin fiyata göre diğer alıcılar da kendi fiyatlarını koyarak artırmaya katılırlar. Onlar için de aynı durum söz konusu. Yani evet, bunu herkes biliyor...

Gümrükte sıkıntı alınan ürüne göre değişir. Baloncuklu zarf ya da normal zarf içinde gelebilecek bir şeyse ve (bildiğim kadarıyla) bedeli 100 avrodan düşük ise gümrükte sorun çıkmaz ama büyük parçalar için bir ürün bedeli de gümrük ödersin diye biliyorum. Onu da gümrükçü arkadaşlar anlatsın. Her şeyi devletten beklemeyelim lütfen. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet anlamaz bu işlerden, benden duyduklarını yazmış işte. :good1: Anlatayım; evet sistem otomatik artırma denen bir yol kullanır. Mal o anda 100 avro ve en düşük artırma 5 avro ise, sen 300 desen de ürünün fiyatı otomatik olarak 105 avro olur, 300 olmaz. Senin en fazla verdiğin fiyata göre diğer alıcılar da kendi fiyatlarını koyarak artırmaya katılırlar. Onlar için de aynı durum söz konusu. Yani evet, bunu herkes biliyor...

Hadi ordan....

Ama güzel yazmışsın :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hadi ordan....

Ama güzel yazmışsın :lol2:

Eyvallah... İlle cevap vercen di mi? Vermezsen karnın şişer zaten. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Eren Mutlu

Mehmet Bey, ancak bildiğim kadarıyla ürün oldukça ucuz bir fiyata satıldıysa en büyük teklif ebay tarafından veriliyor ve siz o ürünü alamıyorsunuz. Son anda nasıl kaçırdım diye üzülüyorsunuz. Ebay'de ben Amerika'da bir ürün sattım ve satarken açık arttırma yöntemi kullandım, orada min 450 $ seçeneğini kullandım. Max 320 $ verdiler ve ürün satılmadı ! Ancak bu sadece Amerika içinde mi geçerli bilemiyorum !

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Bey, ancak bildiğim kadarıyla ürün oldukça ucuz bir fiyata satıldıysa en büyük teklif ebay tarafından veriliyor ve siz o ürünü alamıyorsunuz. Son anda nasıl kaçırdım diye üzülüyorsunuz. Ebay'de ben Amerika'da bir ürün sattım ve satarken açık arttırma yöntemi kullandım, orada min 450 $ seçeneğini kullandım. Max 320 $ verdiler ve ürün satılmadı ! Ancak bu sadece Amerika içinde mi geçerli bilemiyorum !

Eğer üründe asgari fiyat varsa ve bu gizliyse zaten teklif verince minimum fiyatın altında teklif veriyorsunuz diye uyarılıyorsunuz...

Ama bu sistem genelde bizim gittigidiyorda kullanılıyor, ebay'de pek rastlamadım ben...

Mesela en son 9,99'a kargo dahil bişey aldım ki... Burada çıkması 150 lira...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sedat Durular
Bu aleti almayı düşünüyorum. İhalesine girdim şu anda enyüksek fiyatı ben verdim zaten. Görüşlerinizi almak isterim...

focusd_001.jpg

focusd_008.jpg

focus_009.jpg

focusd_006.jpg

Edit: Resim ekledim...

hayırlı olsun bence güzelbir cihaza benziyor. inşallah en iyi performansı alırsınız. daha sonrasında performans ve fiyat konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim. çünkü bende double din almayı düşünüyorum. teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...