İçeriğe Yönlendir

Focus I Hella Morette farlar

Yunus Göl

Recommended Posts

Yunus Göl

internette bulduğum bu resimlerden sonra keşke gövde rengine boyatsaydım dedim farları.bi süre böyle kullanıcaz artık ilerde boyatırım belki.

890840.th.jpg

890482copyjpgrtur.th.jpg

ikincinin ızgarasıda beyaz dı photoshopla benzetmeye çalıştım bide ufak fark denedim köşede

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Boyatman şart. Güzel değil bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Erdem Özer

çok güzel olmuş hayırlı olsun.. boyanması bencede gerekli.. fiyat ve temin yeri hususunda bilgi verebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Yunus Göl
çok güzel olmuş hayırlı olsun.. boyanması bencede gerekli.. fiyat ve temin yeri hususunda bilgi verebilirmisiniz

2. el aldım ben istanbuldan getidim kargoyla .eski sahibi aracı sattığı ve uzun zmandır farlar elinde kaldığı için ben ucuza mal ettim. ama internette aynı farların 275 tl ikinci el ilanını görmüştüm.sıfırları 550 tl sanırım.

ama görsellik bi tarafa, makyajsız kasa farlarından çok daha kaliteli ışık sağlıyo.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Araç çok yere yakın :) Bir gün bende ferrari kırmızısınsa boyatacam :flowers:

Yorum bağlantısı
Ahmet Can Kalkan
Boyatman şart. Güzel değil bu şekilde.

+1000

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Demiş ama,

Ben, dünyadaki en çirkin focusu görüyorum...

Aracı bu hale getiren başka biriydi. Bu haliyle alan çok yakın bir abim. Zevkler görecelidir tabi :angry:

Araç çok yere yakın :angry: Bir gün bende ferrari kırmızısınsa boyatacam :D

benim küçük biloda şubat sonu çok yere yakın olacak :angry: kar çamur bir kalksında :good1:

Yorum bağlantısı
Yunus Göl

fotoğraflarda derinlik tam belli olmuyo.ama farlarımın bu hali daha güzel.kontrast oldu.diğer beyaz boyalı örneklerdede body kit,kaput bide çıkartmalar falan yüzünden güzel görünüyo sanırım ama şu resim yüzünden beyaza boyatmaktan vazgeçtim.belki ızgarayı boyarım beyaza.

93416bes11122522lo.th.jpg

ayrıca bu farlara,üzerindeki merceklerle xenon taksam nasıl olur sizce.birde xenon sadece kısalara mı takılıyor yoksa iki fardaki uzun-kısa 4 ampule birden mi takılıyo.?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...