İçeriğe Yönlendir

İki kapılı spor araç tavsiyesi

Yusuf Esin

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Fiat bis 126 benim yeni proje Tavsiye edilir :)

Sulu mu susuz mu :)

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)
Sulu mu susuz mu :)

motoru önemli değil benim işime şasesi ile kaportası yarıcak :) yanınızdan göremediğiniz ufak bişey geçerse kaçın :p

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Baha

Focus almadan önce Roverlara bakıyordum 10 bin liraya bir rover 216 alacaktım ki milletin "aman parçası pahalı, servisi pahalı, zor satarsın" sözleriyle vazgeçtim. Ama araba gerçekten çok güzeldi.

Hem ucuz olsun hem de temiz olsun diyorsanız bence rover düşünebilirsiniz. Ayrıca ne servisi ne de parçası pahalı. Ancak satışında biraz zorluk yaşarsınız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
motoru önemli değil benim işime şasesi ile kaportası yarıcak :) yanınızdan göremediğiniz ufak bişey geçerse kaçın :p

Sek gitmez o bis :p sulu olsun

:)
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

O paraya temiz bir Opel Tigra bulabileceğinizi düşünüyorum. Bayana da yakışan bir arabadır.

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

opel corsa nın 2001 model 1,4 benzinlisinin 3 kapılısı http://www.sahibinden.com/sahibinden_65_00...pXQQdisplayitem

yada fiat stilo 3 kapılı

http://www.sahibinden.com/satilik_fiat_sti...pXQQdisplayitem

gerçi bütçeyi 3- 5 aşar ama bana kalırsa clio yadan daha kullanışlı ve roverden daha kolay elden çıkarıabilir diye düşünürüm

Yorum bağlantısı
Yusuf Esin

Hyundai Coupe güzel araç ancak onada az para istemiyorlar. Galiba ya megane Coupe yada ikinci focus'u alacaz gibi gözüküyor. Çok piyasası olmayan bir araçta almak istemiyorum, yeri geldiğinde kolayca satılabilinmeli. Şimdilik proje beklemede bu arada belki elimdeki miktarı da yükseltebilirim.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

2000-2001 model megan coupe var. 1.6 motor full olan modeli, deri koltuk açılır tavan abs klima vs vs... http://www.sahibinden.com/muhendisten_temi...pXQQdisplayitem

. veya panelvandan bozma bi fiesta da olabilir 1.4 dizel ve 2006 üstü. böylece hem tek kapı hem otomatik olurhemde modeli yüksek olacağından masrafı az olur

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna
Aracınızın marka ve modelini bilmiyorum ama 2.0 litrelik focus kesinlikle benzin canavarı değil.

bu aracı 70bg gibi kullanırsanız 70bg kadar yakıyor.

bu aracı 100bg gibi kullanırsanız 100bg kadar yakıyor.

bu aracı 130bg gibi kullanırsanız 130bg kadar yakıyor.

yani benzin tüketimi ayağınız ve gaz pedalı arasında gidip geliyor.

Evet ben 1.6 focus ilede aynı yolu yapıyordum 2.0 St ilede tek farkı elinin altında o gücün olmasını bilmek güzel.Özellikle 5.viteste dizeller gibi nerdeyse 2200 dv/dk da 90 km/H ile gidebiliyorsun.3000 dv/dk nın üstünü zorlamazsan fazla yakmıyor.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
Evet bugün araba pazarını epeyce bir gezdim. Aslında aracı eşim için alıyorum. İnatla 2 kapılı bir araç istiyor. Açıkçası bütçeyi büyütmem de zor görünüyor. ilanlarda bir Clio RS 2.0'e -kazasız/belasız boyasız 2002 model- 25.000 tl istiyorlardı. Açıkçası 1.6 megane couple la 2.0 Focus ST arasındayım. Ancak bütçeyi yükseltemediğim içinde biraz hırpalanmış bir araç alabilicem gibi gözüküyor. Belkide en iyisi biraz daha beklemek.

Birde merak ettiğim konu; mesela 2000 model Focus ST 2.0 'ın yıllık vergisi ne kadara mal oluyor. Bildiğim kadarıyla kasko değerinin belli bir yüzdesini aşan vergi bir alt dilimden ödeniyor gibi birşey vardı. Konuyu tam olarak bilen varmı.

Normalde bu yıl vergi: 407 x 2: 814 TL Ancak alt dilime girdiği için:

263 x 2: 526 TL 2.0 ST 2000

Yorum bağlantısı
Onur Demir

96 veya 97 Honda Civic 1.4is tavsiyelerim devam ediyor ;)

-6 aylık vergisi 97TL (tabi zam gelmediyse)

-Motor 1.4, ama 1.6gibi gidiyor namuzsuz

- İkinci eli çok kuvvetlidir, Çeyrek altın gibidir.

- yakıtı çok azdır

- güncel bir görünüme sahiptir

- parçaları ve bakımı ucuzdur

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Atam
(düzenlendi)

merhabalar ben düşündüğünüz 3 arabayıda kullandım megane coupe güzel ama piyasada çok dökük megane ler var clio da kullandım cok kuvvetli bir arac seri yakıt olarak o 3 arabadan en az yakanıdır 2001-2002lerini tavsiye ederim focus st ise suan kullandıgım aractır mükemmel yol tutusu vardır dayanıklı araba sonucta focus sıralama yaparsak 1. focus 2.clio 3. megane bakın yalnız duyduklarıma gore degil kullandıgıma söylüyorum tek kapı araba meragım var bendede 3 unu kullandım suan hatta focusum satılıktır ilanımda http://www.sahibinden.com/acil_gorulmeye_d...pXQQdisplayitem düşünürseniz irtibaata geçebiliriz düzgün bir aractır bunu satıp yine tek kapı araç bakacagım kendime bertone gibi

tarihinde Mustafa Atam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Araç gerçekten güzelmiş st düşünüyorsa arkadaş değerlendirmeli bu araçıda.

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...