İçeriğe Yönlendir

Hanımlar uzun süreli boya koruma için &#246nerdiğiniz bir saç kremi var mı

İlknur Öztürk

Recommended Posts

İlknur Öztürk

Hanımlar uzun süreli boya koruma için önerdiğiniz bir saç kremi, şampuan ya da bakım kürü var mı? Tavsiye edeceğiniz markalar nelerdir?

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
:p

Ziebart'a git dicem de dayak yerim sonra.

valla ben de öyle birşey sandım başlığı görünce ama bayanlara boya korumadan çok ses yalıtımı lazım desek daha çok dayak yer miyiz :good1:

Yorum bağlantısı
Engin Evni
(düzenlendi)

Kaskonuz varsa mini onarım hizmetinden dip boyası ücretsiz bildiğim kadarıyla... :good1:

tarihinde Engin Evni tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk cümleye dikakt çektinizmi Baylar...

Cümle hanımlar diye balşıyor..

Hadi bakim..

Erkek görmek istemiyorum burda... :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şu ürünler gayet güzeldir İlknur hanım :D

Daily Shampoo, John Frieda Brilliant Brunette Shine Shock™ Leave-On Perfecting Glosser – Kahve Ton Saçlar İçin Şok Parlaklık, Pantene 1-2-3 Bakım Serisi, Restorex Saç Dökülmesine Karşı Aktif Şampuan, Revigen Volumizing Conditioner- Bakım Kremi, bunlar gayet güzel ve uygun fiyatlı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Muhlis ben bence siz bu konuda hiç yorum yapmayın sanırm atış menzili içerisinde bulunuyorsunuz ve hanımların genlerinde terlik atma yeteneğide doğuştan vardır( Annemden biliyorum hiç ıskalamazdı) :D

Şu ürünler gayet güzeldir İlknur hanım ;)

Daily Shampoo, John Frieda Brilliant Brunette Shine Shock™ Leave-On Perfecting Glosser – Kahve Ton Saçlar İçin Şok Parlaklık, Pantene 1-2-3 Bakım Serisi, Restorex Saç Dökülmesine Karşı Aktif Şampuan, Revigen Volumizing Conditioner- Bakım Kremi, bunlar gayet güzel ve uygun fiyatlı.

Ali bey itiraf edin bu markaları şimdi internetten buldunuz değil mi? :good1:

Yorum bağlantısı
İlknur Öztürk
Kaskonuz varsa mini onarım hizmetinden dip boyası ücretsiz bildiğim kadarıyla... :D

ah keşke diyorum. o kadar kasko yaptırıyoruz, en fazla kazancımız kaza yapmazsak indirim. insan bir cilt bakımı, saç bakımı felan verir eşantiyon.

:rofl:

muhatabım değilsin...

Şu ürünler gayet güzeldir İlknur hanım :D

Daily Shampoo, John Frieda Brilliant Brunette Shine Shock? Leave-On Perfecting Glosser ? Kahve Ton Saçlar İçin Şok Parlaklık, Pantene 1-2-3 Bakım Serisi, Restorex Saç Dökülmesine Karşı Aktif Şampuan, Revigen Volumizing Conditioner- Bakım Kremi, bunlar gayet güzel ve uygun fiyatlı.

kafam karıştı yahu, çok ürün var. eğer bizzat kullandığınız varsa içlerinde yorumunuzu alayım:)

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

başlığı okuyunca, doğal olarak forum yapısı itibariyle aklıma araç boya koruma geldi. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Başlığı değiştirdim :D

"Erkek görmeyeyim" diyorsun, ikidir burdasın. Hayırdır, fikir mi değiştirdin? :) (Ben içeri girmedim ha, kapıyı aralayıp öyle konuştum.) :crazy:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
"Erkek görmeyeyim" diyorsun, ikidir burdasın. Hayırdır, fikir mi değiştirdin? :( (Ben içeri girmedim ha, kapıyı aralayıp öyle konuştum.) :rtfm:

:rofl:

Çok güldüm, gülmekten zor yazıyorum.. :)

İki gündür konuyu görüyorum ama yazmıyorum, Murat baktı diye bakıp çıktım sadece..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çok güldüm, gülmekten zor yazıyorum.. :blink:

İki gündür konuyu görüyorum ama yazmıyorum, Murat baktı diye bakıp çıktım sadece..

Abi ben de bi arkadaşa bakıp çıkacaktım, içerde Mehmet'i görünce, bir iki laf edeyim dedim, o kadar yani. :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
"Erkek görmeyeyim" diyorsun, ikidir burdasın. Hayırdır, fikir mi değiştirdin? :p

Ben admin'im Deli.. Admin doktora benzer.. :blink: Yasağı ayıbı olmaz :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abi o zaman bana da serbest değil mi :) :) :)

İyi hadi sen de gel.. Ama Deli gelmesin :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben admin'im Deli.. Admin doktora benzer.. :) Yasağı ayıbı olmaz :)

Hee, bunun arkasına sığınıyon dey mi? Bıyıkları kes de gir bu odaya. :p

abi o zaman bana da serbest değil mi :):fiuw::)
İyi hadi sen de gel.. Ama Deli gelmesin :p

Körlerle sağırlar birbirini ağırlar. Ve, leblebi dövücünün "hıh" deyicisi. :crazy:

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

konuyu toparlıyorum .boyalı saçlara elseve kırmızı şişe.hanım onu kullanıyor...

Yorum bağlantısı
Yilmaz Özbay

Yok böyle bir ortam inanın gülmekten aklıma bişey gelmiyor. (Mehmet abi bende öylesine bakmıştım)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...