İçeriğe Yönlendir

E-bay

Gökhan Bora Yıldız

Recommended Posts

Gökhan Bora Yıldız

arkadaşlar buarada sık sık suyuyorum bu e-bay sitesinin ismini sadece ingilizce bir sitemi yoksa türkçe siteside varmı birde diğer parçacılardan ve servislerden daha mı ucuz parçaları parça sipariş etsek nasıl edebilirz,benim focusun ön disklerini değiştirmek istiyorum illaki motorcraft mı olsun serviste tanesi 122,00 tl daha ucuzunu bilen varmı mesele ebayda saygılar....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

100 eu dan fazla fiyatlılar gümrükte takılır diye biliyorum ben, araştırmadan almayın sakın.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
arkadaşlar buarada sık sık suyuyorum bu e-bay sitesinin ismini sadece ingilizce bir sitemi yoksa türkçe siteside varmı birde diğer parçacılardan ve servislerden daha mı ucuz parçaları parça sipariş etsek nasıl edebilirz,benim focusun ön disklerini değiştirmek istiyorum illaki motorcraft mı olsun serviste tanesi 122,00 tl daha ucuzunu bilen varmı mesele ebayda saygılar....

Sadece ingilizce değil, ebay.de almanca mesela. Türkiye'deki uzantısı gittigidiyor (açtığınızda sağ üst köşede "ebay ortaklığıdır" yazar). iyibey.com diye bir site var, orada ebay.com, ebay.co.uk anlatılmış her şeyiyle. :lol2:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

e-bay in iadesi oldukça sıkıntılı ve gümrüğe takılma ihitmali de var. bence çok mantıklı değil.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Ebay, gittigidiyor gibi bir alışveriş sitesi. Önceki aracım için ledli stop almıştım oradan. 100 dolar üstü gümrüğe takılıyor. Ama ben satıcıyla konuşup durumu izah ettim. O da sağolasın hediye olarak işaretledi paketi birde fiyatını düşük tuttu eve kadar sorunsuz gelmişti. Ebayda alışveriş yaparken satıcının feedbacklerine bakmak gerekli. Benim paypal bilgilerim yetişmemişti, adama kart numaramı vermiştim. O kadar düzgün biriydiki sadece stop parasını çekmiş. İstese fazlada çekebilirdi yani. Dediğim gibi ebayda en önemli şey satıcının yorumları yani feedbacki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...