İçeriğe Yönlendir

Deck sistem meraklıları varsa lütfen buraya !

Ferhat Genç

Recommended Posts

Ferhat Genç
(düzenlendi)

3mays2009pazarsilivri00.jpg

3mays2009pazarsilivri00c.jpg

3mays2009pazarsilivri01.jpg

tarihinde Ferhat Gen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Efendimmmm :unknw:

Ben Technics ciyim, evdeki sistemimi, 1989-1992 yılları arasında ki zaman diliminde parça-parça alarak kurdum. Hoparlör kasasını hurdacıdan aldım, hoparlörlerimi crossoverimi kendim taktım. Hala apartmanı sallıyor. Daş gibi daş :):D . Salondaki sistemde mp3 çalarım yoktur.

Akai pikabım vardı, önce iğnesi , sonra kayışı, derken motoru bozuldu. Yeni birşeyler alma zamanı geldi. Bu sistem komplesi, bir defa 1.50 metreden aşağı devrildi (raf ile beraber); kaliteli lehimmiş sorunsuz çalışmaya devam etti.

1008409w.jpg

1008410e.jpg

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

benim CD çalarım ve kule tipi olan hoparlörlerimin markası Technics. CD çalarım Alman malı. Gri olan set yani müzik setinin kendisi 1984 model PIONEER marka dır. Made in Japan :D

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ferhat Bey sisteminiz çok şık ve kaliteli görünüyor. Hoparlörlerin duruşuna bakılırsa, sesi de mükemmeldir.

Ben de bu sıralar çok araştırıyorum. evime "baba" bir sistem kurmak niyetindeyi. Benim sistemimde de pikap - makaralı teyp gibi nostaljik ürünler olacak.

Çağlar Bey gibi Technics 'i beğeniyorum. Fakat asıl favorim Kenwood.

Anfi olarak Marantz, hoparlör olarak da JBL 'i takip ediyorum.

Teklif ve tavsiyelere açığım. Bana hazır sistemler veya baba komple müzik seti önerebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Ferhat Bey sisteminiz çok şık ve kaliteli görünüyor. Hoparlörlerin duruşuna bakılırsa, sesi de mükemmeldir.

Ben de bu sıralar çok araştırıyorum. evime "baba" bir sistem kurmak niyetindeyi. Benim sistemimde de pikap - makaralı teyp gibi nostaljik ürünler olacak.

Çağlar Bey gibi Technics 'i beğeniyorum. Fakat asıl favorim Kenwood.

Anfi olarak Marantz, hoparlör olarak da JBL 'i takip ediyorum.

Teklif ve tavsiyelere açığım. Bana hazır sistemler veya baba komple müzik seti önerebilirsiniz.

teşekkürler Rıdvan Bey. Cihazın sesi duyulmaya değer gerçekten. kulak tırmalayan sesin ötesinde çok kaliteli ses çıkar bu tür cihazlardan.

amfiyi Marantz tercih etmeniz çok iyi olmuş. Çünkü Marantz bu işin babasıdır :D Technics de çok karizma cihazlar üretir ama sesi serttir. Ben yazlığıma Technics amfi almıştım ses kalitesini beğenmedim sattım. bu modelden de kaynaklanır ama Technics için böyle denir genelde. tavisyem size;

Amfi...Marantz, Denon, Pioneer

CD çalar... kesinlikle Technics (ama Technics'in MP3 çaları yoktur)

Kaset çalar...Pioneer, Technics

Pikap.. AKAI, Technics

Kolonlar..JBL çok pahalıdır ama kraldır.. Pioneer,JAMO SONY de tavsiye ederim.. :good1:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bilgiler için sağolun Ferhat Bey.

Markalar konusunda sizinle hemfikirim. Yalnız teknik bilgi eksikliği sebebiyle,

ne güçteki amfiye, ne güçte hoparlör uyduracağıma karar veremiyorum.

Orta karar bir Marantz amff hangi ölçüde baba hoparlörü kaldırır, emin değilim.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

ben size yardımcı olurum alacağınız zaman. siz bana marka ve modelini söyleyin yeter :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...