İçeriğe Yönlendir

Lütfen Doğru Deyin!

Kadir Yavuz

Recommended Posts

Kadir Yavuz

Focus sedan için bagajda 12 v çıkışı olduğu doğru mu?

Bu çıkışın bir jbl 301.1 amfi besleyebilecek kadar akım üretebilmesi mümkün mü acaba yoksa eski yöntemden taaaaaaaa aküye mi ulaşıcaz inş eski aracın tesiatını komple aktarmak istiyorum focusa zaten mid takımına ihtiyacım yok şimdilik ses tatminkar yanlızca comp12 ve 301.1 iyi bi de sanırım orijinal ana ünitenin rca çıkışı yok ve +- çıkışından bnim çevirmem gerekecek daha mantıklı bi uygulaması olan varsa paylaşabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Focus sedan için bagajda 12 v çıkışı olduğu doğru mu?

Bu çıkışın bir jbl 301.1 amfi besleyebilecek kadar akım üretebilmesi mümkün mü acaba yoksa eski yöntemden taaaaaaaa aküye mi ulaşıcaz inş eski aracın tesiatını komple aktarmak istiyorum focusa zaten mid takımına ihtiyacım yok şimdilik ses tatminkar yanlızca comp12 ve 301.1 iyi bi de sanırım orijinal ana ünitenin rca çıkışı yok ve +- çıkışından bnim çevirmem gerekecek daha mantıklı bi uygulaması olan varsa paylaşabilir mi acaba?

Eğer öyle bir çıkış varsa (F2'im olmadığından bilemiyorum), anfi gibi güçlü aletleri beslemek son derece tehlikeli, zaten muhtemelen çalıştırır çalıştırmaz sigortası atar..

Siz eski usul aküye bağlayın..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Olsa bile, buzdolabı, kompresör vb takmak içindir. Anfi olmaaaaaz! :)

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

anlaşıldı yine eski usule devam etcez :) ya şimdi karaköyden geldim saydam folyo almaya gittim sadece 1 yerde buldum adam vermem diyo toplu alman lazım abi diyorum 30 cm bile işimi görür taa nerden geldim adamı ikna edemedim ya :'( nerde bunun kaynağı yaben kasımpaşada oturuyorum istanbul da oturan arkadaşlar nerde bulabilirim lütfen ya fitil oldum adama ya :):(:(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...