İçeriğe Yönlendir

E 46 BMW 3.16i 2000 model

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Emir Altun

hocam hayırlı olsun.kazasız belasız inş.bişey merak ediyorum yol tutuşu cmax tdci den daha mı iyi kötümü ?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hocam hayırlı olsun.kazasız belasız inş.bişey merak ediyorum yol tutuşu cmax tdci den daha mı iyi kötümü ?

BMW daha fazla güven veriyor tabiki,her konuda performansı üstün

Fatih komponentin kutusuna bakmam lazım. ben JBL takmıştım. İllaki Bass istiyorsan bagaja da 1000 lik bir JBL yeter..

Angelları sipariş verdin mi? buradaki sarı olanlardan al derim

henüz sipariş vermedim ama sahibindende Ankarada biri var oradan düşünüyorum,aslında ebay daha sağlıklı ama pek anlamıyorum yurt dışı gümrük olaylarından

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...-37853686/detay

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Bu aracıma nedense kızım çok düşkün aile dışında her kesten kıskanıyor,değişim lafını duyunca ya da aracı garajda göremeyince çok asabi bir hal alıyor

2qj9g02.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Aracım için dün CCFL Angel Eye sipariş verdim Ankaradan hafta sonu aksilik olmazsa muayene var TUV de ,muayene bitimi ile başlıyorum aracımda küçük değişiklikler yapmaya

öncelikle Angel Far,Stebel Ferrari korna,jant ve lastik araştırmalarım devam etmekte,cam filmi,kaliper boyama,ses sistemi gibi revizyonlar yapacağım ,modifiye kısmından değişimleri paylaşacağım...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Aracım için dün CCFL Angel Eye sipariş verdim Ankaradan hafta sonu aksilik olmazsa muayene var TUV de ,muayene bitimi ile başlıyorum aracımda küçük değişiklikler yapmaya

öncelikle Angel Far,Stebel Ferrari korna,jant ve lastik araştırmalarım devam etmekte,cam filmi,kaliper boyama,ses sistemi gibi revizyonlar yapacağım ,modifiye kısmından değişimleri paylaşacağım...

Ses sistemi düşünürsen şuanda aracımda kullandığım ( artık canımın istemediği için kullanmadığım) kicker CVR 15" 500wrms Sub + JBL 7001.1 Mono anfi + Focal polyglass 60wrms mid takımını anlaşırsak verebilirim. Tek tek te veririm toptanda. Aklında bulunsun Fatih

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Süha aklımda bulunsun mid takımı olarak düşünebilirim,ama öncelik diğer kısımlarda ve jant lastik en önemli olan

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Bu aracıma nedense kızım çok düşkün aile dışında her kesten kıskanıyor,değişim lafını duyunca ya da aracı garajda göremeyince çok asabi bir hal alıyor

2qj9g02.jpg

;) Maşallah Fatih, Kocaman olmuş :D

Bolt ile yazdığım kısımları bir kez daha düşün derim. Diğerlerine bişey demem. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ferrari korna olayına bu tepkiyi veren fazla ,o yüzden şimdiden soğudum :) kaliper kırmızı hoş olmaz mı ?

:nazar: Maşallah Fatih, Kocaman olmuş :nazar:

Bolt ile yazdığım kısımları bir kez daha düşün derim. Diğerlerine bişey demem. Kolay gelsin.

Kızım üç yaşını tamamladı dört yaşından gün aldı :) darısı olmayanların başına

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...