İçeriğe Yönlendir

2005 Fiesta TDCi

Yigit Ay

Recommended Posts

Yigit Ay

Aracımızı alalı yaklaşık 2 ay kadar oldu

Şu anlık App Plaka ve Çizilmez american Film mevcut Bundan sonra ise Tampon altlarını boyatmayı düşünüyorum

Ayaküstü birkaç foto

98210762.jpg

64461062.jpg

83207873.jpg

83499510.jpg

24602441.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın.

Böyle fotoları gördükçe fiesta alasım geliyor. Tam modifiyelik boş tual gibi. ;)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Böyle fotoları gördükçe fiesta alasım geliyor. Tam modifiyelik boş tual gibi. :lol2:

Katılmamak el de değil. Gerçekten çekimler çok güzel olmuş. ;)

Yorum bağlantısı
Yigit Ay

Güzel Yorumlarınız için Çok Teşekkürler

Prof. bir makinem yok yavaş yavaş geliştiriyorum kendimi ;)

Yorum bağlantısı

Nacizhane bir iki tavsiyem olacak, düşen tampon kapağı temin edilirse ön kısımda daha estetik durur. Tamponlar gövde rengine boyanması yerinde bir karar, bir de ben olsam jant + sis farı değişikliklerini yapardım. Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Yigit Ay
Nacizhane bir iki tavsiyem olacak, düşen tampon kapağı temin edilirse ön kısımda daha estetik durur. Tamponlar gövde rengine boyanması yerinde bir karar, bir de ben olsam jant + sis farı değişikliklerini yapardım. Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Nacizhane tavsiyeleriniz için çok teşekkürler

Demenize gerek bile yoktu dediklerinizi zaten yapıcam ama yazı bekliyorum ve dediğim gibi alalı 2 ay oldu o yüzden şimdilik bu kadar

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Vay sonunda resimler gelmiş :) Ön plakayı tak bence çok sırıtmış sonrada arka plakalığı sök at :) Sonrada tampona bi kapak bul ben bi sitede bulmuştum 3-4 TL bişeydi ara mutlaka bulursun biyerden ;)

Artık sonrada yavaş yavaş tamponu benimki gibi boyat, sora jant falan derken yürür gider zaten :)

Güle güle kullan maşşallah :flowers:

Bide şimdi dikkatimi çekti arka camda neden film yok :s

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yigit Ay
Hı hı evet..Yazları geliyorum.

Türkbükü taraflarındayım. Siz?

turgutreisteyim ben

Yorum bağlantısı
Yigit Ay
Vay sonunda resimler gelmiş :) Ön plakayı tak bence çok sırıtmış sonrada arka plakalığı sök at :) Sonrada tampona bi kapak bul ben bi sitede bulmuştum 3-4 TL bişeydi ara mutlaka bulursun biyerden ;)

Artık sonrada yavaş yavaş tamponu benimki gibi boyat, sora jant falan derken yürür gider zaten :)

Güle güle kullan maşşallah :flowers:

Bide şimdi dikkatimi çekti arka camda neden film yok :s

Saol Abi Teşekkürler

Ön plaka düştü fotolar çekilmeden önce bende böyle çektim fotoları tampon kapağıda var elimde boyatıp takıcam Dediğin gibi tamponuda seninki gibi boyatmayı düşünüyorum

Filme gelince babamın yakın bir arkadaşının dükkanında yapıldı Sökülmek istendiğinde arka camda rezistansa zarar veriyormuş dendi babada korktu tabi böyle oldu Perde gibi birşey bakıcam artık oraya

Yorum bağlantısı
Yigit Ay
(düzenlendi)
Bu arada bodrumda ve özellikle fethiyede polis plakalara hiç bakmıyor orada orjınal plakasıyla gezen çok çok çok az insan vardır.Bütün reklamcılar plaka yapıyor.Hatta fosforlu bile olmayanları var avrupa birlği işaretlisi var.Neden orada polis birşey demezken burda kızıyor ?

Çünkü burada çoğu polis app plaka ney bilmiyor Dediğiniz gibi hiç kimse mühürlü plaka takmıyor aracına ben dahil :flowers:

tarihinde Yigit Ay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...