İçeriğe Yönlendir

arızalar başladı

Levent Altuntaş

Recommended Posts

Levent Altuntaş

geçen gün arabamı çok az eğitim olan bir yere park ettim. 3 marş dada çalışmadı. sonra boşa atıp düze çekince çalıştı. bir süredir depodan gelen (pompa) seslerden şüpheleniyorum. garip sesler geliyor ara ara sonra kesiliyor. sanırım benzin pompası. önceki sahibi değiştirdim dedi ama herhalde ya tamir gördü yada yan sanayi. bu parçanın orjinali kaç para bilen varmı. tamiri varmı. aracım lpg li ancak lpg giderkende bazen garip boğuk sesler geliyor... ustam depoyu boş tutma dedi ama şu an bile çeyrek depo var. sanırım yarımın altında olunca ses başlıyor. yorumlarınız nedir.

Yorum bağlantısı
Celal Düzen
geçen gün arabamı çok az eğitim olan bir yere park ettim. 3 marş dada çalışmadı. sonra boşa atıp düze çekince çalıştı. bir süredir depodan gelen (pompa) seslerden şüpheleniyorum. garip sesler geliyor ara ara sonra kesiliyor. sanırım benzin pompası. önceki sahibi değiştirdim dedi ama herhalde ya tamir gördü yada yan sanayi. bu parçanın orjinali kaç para bilen varmı. tamiri varmı. aracım lpg li ancak lpg giderkende bazen garip boğuk sesler geliyor... ustam depoyu boş tutma dedi ama şu an bile çeyrek depo var. sanırım yarımın altında olunca ses başlıyor. yorumlarınız nedir.

geçen yıl kırmızı ışık yanarak biraz yol yapmıştım aracım lpg li focus. sonra park ettim ve çalışmadı :) pompada ses yoktu çünkü. pompa siparişi verdim 132 tl idi galiba yanlız bu fiyat komple yani sadece pompa değil muhazafasıyla birlikte sonra değişim için söktü usta depoyu bir baktım ki pompa sağlam fakat pompaya giden kablonun biri yanmış :unsure: tabi sökmeden bilinmiyor bu arızalar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mondeo da pomapyı sökmek çok basit, arka koltuk kaldırılıyor ve pompa sökülüyor. Yolda kalmadan baktırın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...