İçeriğe Yönlendir

2010 Focus Titanium Siyah

Erdal Keskin

Recommended Posts

Erdal Keskin

bu da benim arabam. gördüğünüz gibi araba nasıl teslim aldıysam öyle duruyor şimdilik. ama sade bir modifiye yapma niyetindeyim ve gördüğüm kadarıyla bu işten çok iyi anlayanlar mevcut forumda. zaten bu yüzden üye oldum foruma da. nerden başlayacağımı bilmiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu işler zevk-bütçe meselesidir. Mesela Ziebart boya koruma, mercekli far+xenon, camlara en hafif tonundan film olabilir.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

arabanın pek eksiği yok modifiye işini de sade yapmak bende aynısının trendi var titanium um olsaydı sadece konsola monte edilebilien navitech, necvox gibi navigasyonlardan alırdım, onun dışında pek dokunmazdım, bi de ST jantı önerecek arkadaşlar olacaktır eminim :lol2:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Ben bu focus 2,5'ların jantını bi türlü sevemedim,tabi seven arkadaşlarımız var zevk meselesi.Ben olsam ilk önce jantlardan başlardım.Sonra xenon olayına girerdim.Yanlara macbiel ve spor yay taktırırdım.Camlara 2 numara film yapardım.Birde st ön tampon ve arka tampon.Çift çıkışlı egsoz.Tabi bunlar biraz maliyetli olacak.:lol2:

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Bence st jantı+35mm yay+açık cam filmi+mercekli far ve 4300k xenon+st tamponlar+st marşpiyel+st spoyler :cillop gibi araba

Hocam neredeyse başka bişey yapmasınada gerek yok gibi :lol2: :)

bunlar yapıldıktan sonra başka birşeye gerek yok..

Yorum bağlantısı
Bu işler zevk-bütçe meselesidir. Mesela Ziebart boya koruma, mercekli far+xenon, camlara en hafif tonundan film olabilir.

+26 :lol2:

Bu işler bütçe meselesi olduğu gibi yapılacak herşeyi çağlar abi yazmış. Çok abartılmadan soft bir modifiye yapılabilir. Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Arabanız çok güzel. :lol2: Önerilerim mercekli far +xenon - st jant- cam filmi-yay bu 4 şey sonra arabanız 4 kapılı siyah bir ST gibi gözükür. :)

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

ilk olarak cam filmiyle başlardım en kolay karar verilip yapılabilen şey.. böyle bir paket için jant ve tampon konusunda da uzun uzuun düşünürdüm açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
(düzenlendi)

Erdal bey ben çok pişman oldum yaptırmadığıma koyu renkli olduğu için ilk yaptıracağınız bence boya koruma olsun. Aracınız hayırlı olsun, aslında sizin yorumlarınızı alsak araçla ilgili...ve muhakkak sağ ve sol tarafa marşpiyel yaptırın, ön tekerden sıçrayan taşlar arka kapının alt kısmı oval olan bölgenin boyasını kaldırıyor bilginiz olsun.

tarihinde Ramazan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdal Keskin

yorum yapan herkese teşekkür ediyorum..aşşağı yukarı benzer şeyler yazılmış..benim aklımda da cam filmi ile başlamak var..bugün birkaç yerden fiyat aldım cam filmi için..en dandik film için 110 lira, amerikan cam filmi dedikleri adı duyulmamış bir marka için 100 lirası işçilik olmak üzere 150 lira istiyorlar..okuduğum kadarıyla llumar iyi bir marka..llumar'ın kayseri bayisi olduğunu söyleyen bir yer ilr görüştüm..şimdi elinde olmadığını sezonun 2 ay sonra açılacağından bahsetti ama 350 lira gibi bir fiyatı var dedi..cam filmi sonraya kalacak gibi bu yüzden..

jantlara gelince ben memnunum bu jantlardan şimdilik jantları değiştirmeyi düşünmüyorum, ilerde belki..

benim en çok canımı sıkan şey arka tamponun çok havada olması, öncelikle oraya bir ek düşünüyorum..herkes focus st'den bahsediyor ama bir de focus rs var ve bana göre daha güzel bir görüntüye sahip rs..

rs nin arka alt tamponunda ki gibi siyah bir tampon bulunamaz ki mi acaba veya nasıl olur sizce? linkteki resimdeki gibi..ve spoiler de çok hoş bence..bir de böyle birşeyin fiyatı ne olur? çok soru soruyoruz ama :i-ih:

http://autopinionsbyvolk.files.wordpress.c...s_rs_2009_9.jpg

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

beyaz arabada çok güzel duruyor ama ben siyah arabalara cam filmini yakıştıramıyorum :i-ih:

Yorum bağlantısı
Erdal Keskin

evet aynen buydu dediğim tşk ederim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...