İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Ghia Yol Bilgisayarı

Engin Evni

Recommended Posts

Engin Evni

Arkadaşlar Focus II yol bilgisayarında ortalama tüketim, menzil, ortalama hız, kilometre sayacı, hava sıcaklığı filan var ama anlık tüketim verisini göstermiyor, yok mu? Eski Focus I de anlık tüketim verilerini çatır çatır gösterirdi...

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Engin hocam anlık yakıt çok gerçekçi ve işlevsel bir veri değil zaten..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yolda giderken bilgisayardaki ortalamayı sıfırlayınca anlık gösteriyor :) millet 80-90 anlık görmesin diye vaz geçtiler galiba ;)

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
yolda giderken bilgisayardaki ortalamayı sıfırlayınca anlık gösteriyor :) millet 80-90 anlık görmesin diye vaz geçtiler galiba :)

Mantıklı.. :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Engin hocam anlık yakıt çok gerçekçi ve işlevsel bir veri değil zaten..

Eski arabasında vardı ya... Arıyor işte... :)

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
E eskisinde tip de vardı. Onu niye aramıyor :lol2:

Yarın bigün FII alırsan (hemi de en dizelinden) hatırlatırım bunları sana.. :rolleyes: kaydediyom FII hakkındaki mesajlarını.. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

II.5 güzel ama :) tabi Hakan abiye gitmez bu saatten sonra zati son 3 arabası 2.0 :rolleyes: napcak 1.6 otomatik focusu :lol2:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Ben sahip olduğum arabayı değil, beğendiğim arabayı överim siesay'ım :lol2: f2'yi çıktığı günden beri, tip açısından beğenmem. Ha teknik olarak daha iyidir. Ama f1'deki (özellikle makyajlı) tip yok. Dizel f2 almam :rolleyes: Çünkü otomatiği CVT :)

Gel takas yapalım benim çiplü fII ile senin tırt mondiyi.. :) üstüne para da istemem, söz.. :) bu güzelliği de kimse yapmaz.. ee nede olsa iki memur arasında para pulun lafımı olur.. :( ayrıntı olaraktan FII lerde kolay kolay manifolt değiştirmek zorunda kalmazsın.. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tam otomatik olsun ama abidik gubidik otomatik olmasın. :)

Gel takas yapalım benim çiplü fII ile senin tırt mondiyi.. :) üstüne para da istemem, söz.. :lol2: bu güzelliği de kimse yapmaz.. ee nede olsa iki memur arasında para pulun lafımı olur.. :( ayrıntı olaraktan FII lerde kolay kolay manifolt değiştirmek zorunda kalmazsın.. :)

vitesten kaybediyor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Yanında, debraaaja basacak adam da verirsen neden olmasın. Daha çok para edeceği kesin :lol2:

-DSG gibi olursa olsun. Jatco'dan memnunum.

-Ben söyledim bile :rolleyes:

dsg de tırt diye rivayetler var. Heleki ford yaparsa daha da tırt olma ihtimali var. 3+1 neyimize yetmiyor :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
Arkadaşlar Focus II yol bilgisayarında ortalama tüketim, menzil, ortalama hız, kilometre sayacı, hava sıcaklığı filan var ama anlık tüketim verisini göstermiyor, yok mu? Eski Focus I de anlık tüketim verilerini çatır çatır gösterirdi...

Benim otodaki yol bilgisayarı "anlık tüketim verisini" gösteriyor. (2010 Trend - Benzinli)

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

2007 yeni torpido olanlarda da gösteriyor anlık tüketimi.

Yorum bağlantısı
Engin Evni
yolda giderken bilgisayardaki ortalamayı sıfırlayınca anlık gösteriyor :D millet 80-90 anlık görmesin diye vaz geçtiler galiba :lol2:

+1

Bende aynısını yapıyorum... heheheee..

Yorum bağlantısı
Hakan Amasyalı

2008 model fII lerde var dışı bildiğiniz fII içi yeni tip olanlarda. hemde turuncu ekranlı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...