İçeriğe Yönlendir

Amasya Ya Da Çorum'da Güvenilir Lpg Firması ?

Necmettin Uysal

Recommended Posts

Necmettin Uysal

Arkadaşlar her ne kadar benzin fiyatlarına dirensem de artık tahammülümüz kalmadı.2006 model focus 1.6 ve 2009 model opel astra araclarımıza lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyoruz.Amayada ya da Çorumda lpg dönüşümü yaptırabileceğimiz tavsiye edeceğiniz kaliteli bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Necmettin Bey, Forumumuza hoş geldiniz. Öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz.

Bu arada Ankara- Çorum çok uzak sayılmaz. İzmir'e zavoli için bir sürü insan geliyor diğer şehirlerden.

Yorum bağlantısı
Necmettin Uysal

Teşekürler ,hoşbulduk.Dediğiniz sayfayı malesef bulamadım.Amasyada görevliyim fakat aslen Çorumluyum.Lpg montajı için 400 km gidip gelmek çok mantıklı gelmıyor buralarda da işini düzgün yapan servisler olmalı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Teşekürler ,hoşbulduk.Dediğiniz sayfayı malesef bulamadım.Amasyada görevliyim fakat aslen Çorumluyum.Lpg montajı için 400 km gidip gelmek çok mantıklı gelmıyor buralarda da işini düzgün yapan servisler olmalı diye düşünüyorum.

Ben Amasya'ya birkaç kez gittim(gitmek zorunda kaldım) Değil,usta LPGci,basit bi tamirci bile bulamadım. Sanayiye arabayı götürüp,kendim yaptım en sonunda. Çorumu bilmem de,eminim büyük şehirlere yaklaştıkça imkanlar da artar.

Yorum bağlantısı
Guest Erkan Sa?lam

Ankara uzak derseniz madem Amasyadasınız Samsunu tavsiye edebilirim. Ama Samsundaki lpg ciler konusundan Hasan Basri beyden bilgi alırsınız, ben samsunda değilim...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

hemşerim selamlar

ben lpg yaptırmadım ama yaptırıp mmnun olan arkadaşlarım var.

marka önemli zavoli yi tuzcular petrolün yanındaki sanırım merkez oto olmalı orada taktırdı çok çok memnun.

brc yi tekin oto da teleflex de özşende talılıyor iyi montaj olarak atiker de akabe de bunlar iyidir diğerlerini bilmem.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Necmettin Uysal

zavoliyi duydum fena değil ama BRC ye daha iyi diyorlar.BRC yi araştırdım Çorumda Özençler ve bir bayisi daha var,internette özençler ile ilgili çok şey var baya da meşhur,Tekin oto bayi değil sanırım.yerli düşünmüyorum o sebeble atikere uzağım.Amasya da atikeri takan 2 yer var ,iksi de birbirinden alem.Napcaz....?

hemşerim selamlar

ben lpg yaptırmadım ama yaptırıp mmnun olan arkadaşlarım var.

marka önemli zavoli yi tuzcular petrolün yanındaki sanırım merkez oto olmalı orada taktırdı çok çok memnun.

brc yi tekin oto da teleflex de özşende talılıyor iyi montaj olarak atiker de akabe de bunlar iyidir diğerlerini bilmem.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

özençler ana bayii esasen ama bana birisi kimdi hatırlamıyorum ama özençlere yanaşmayın demişti ama niçin dediğinide bilmiyorum belkide kendi hatalıdır. karar sizin.

Yorum bağlantısı
Necmettin Uysal

Özençler çorum diye araştırdığınızda bir çok memnun müşteri çıkıyor,farklı illerden gelip sorunlarını çözdüren kullanıcılar var.Bu işte yanaşacak bir şey yok ,adamlar hem bölge bayisi hem eğitim merkezi hem de 2008 de Türkiye ikincisiymiş ,sizin arakadaşa bir sorsak neden böyle söyledi ,bana çok mantıklı gelmedi söylediğiniz.Birisi hakkında yorum ya da bilgi verirken mesneti olmayan ,kulaktan dolma bilgi vermek çok yanlış diye düşünüyorum.

özençler ana bayii esasen ama bana birisi kimdi hatırlamıyorum ama özençlere yanaşmayın demişti ama niçin dediğinide bilmiyorum belkide kendi hatalıdır. karar sizin.
Yorum bağlantısı
Necmettin Uysal

Evet arkadaşlar araştırmalarım sonucunda BRC ye karar verdim.Bugün tel.de uzun uzun Özençler Otogaz ın firma yetkilisi ile görüştüm.Teknik konularda tüm sorularıma teknik cevaplar aldım,Arıza lambasının yanma nedenlerini öğrendim ve bu sorunların yaşanmayacağı garantisini aldım,çok ilgilendiler umarım montajdan sonra sorun yaşamam ,haftaya montaja Çoruma gidiyorum ,sonucu burdan ilgili arkadaşlara bildirim.

Yorum bağlantısı
Necmettin Uysal

Bu sabah 8:00 da özençler otogaz'ın servisinin önündeydim ,ilk izlenim olarak servisin görüntüsü beni çok rahatlattı ,Güzel bir servisleri var.Önce ruhsatımı alıp fırma yetkilisi ile bir form doldurduk,bu forma aracıma takılacak ürünlerin tek tek seri numaralarını ve benim ve aracıma ait tüm bilgileri doldurdular ,sanal garanti belgesi için bu bilgileri alıyorlarmış.Sonra aracımı arıza tesbit cihazına bağlayıp hata olup olmadığına baktılar ,usta aracın ateşleme sistemini beğenmedi bujiler sökülüp değiştirildi.Sonra montaja geçildi benzin enjektörleri sökülüp gaz piposu dedikleri aparatı taktılar yani aracım delinmedi ,en çok da buna sevindim:) saat 13:00 da montaj bitmişti ben bile şaşırdım bu kadar çabuk bitmesine ama herkes ayrı bir iş yaptı ,ustanın biri motor bölümüne biri elektrik tesisatına biri de tank montajını gerçekleştirdi.20 tl gaz alıp geldik ayar kalibrasyon yaklaşık yarım saat sürdü ,yol ayarının şart olduğunu belirttiler ,saat 14:00 da 1.600 tl yi ödeyip yola koyuldum :blink: Çekiş performansta öyle hissedilir ölçüde bir fark yok,yakıt ölçümü yapmadım ,usta bir iki depo sonra uzun yolda ölçüm yaparsınız dedi.İnşallah hep böyle sorunsuz gider.Lpg dönüşümü düşünen arkadaşlara BRC yi şiddetle tavsiye ederim.Yakıt verilerini daha sonra sizlerle paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ozan Yazıcı
Bu sabah 8:00 da özençler otogaz'ın servisinin önündeydim ,ilk izlenim olarak servisin görüntüsü beni çok rahatlattı ,Güzel bir servisleri var.Önce ruhsatımı alıp fırma yetkilisi ile bir form doldurduk,bu forma aracıma takılacak ürünlerin tek tek seri numaralarını ve benim ve aracıma ait tüm bilgileri doldurdular ,sanal garanti belgesi için bu bilgileri alıyorlarmış.Sonra aracımı arıza tesbit cihazına bağlayıp hata olup olmadığına baktılar ,usta aracın ateşleme sistemini beğenmedi bujiler sökülüp değiştirildi.Sonra montaja geçildi benzin enjektörleri sökülüp gaz piposu dedikleri aparatı taktılar yani aracım delinmedi ,en çok da buna sevindim:) saat 13:00 da montaj bitmişti ben bile şaşırdım bu kadar çabuk bitmesine ama herkes ayrı bir iş yaptı ,ustanın biri motor bölümüne biri elektrik tesisatına biri de tank montajını gerçekleştirdi.20 tl gaz alıp geldik ayar kalibrasyon yaklaşık yarım saat sürdü ,yol ayarının şart olduğunu belirttiler ,saat 14:00 da 1.600 tl yi ödeyip yola koyuldum :rolleyes: Çekiş performansta öyle hissedilir ölçüde bir fark yok,yakıt ölçümü yapmadım ,usta bir iki depo sonra uzun yolda ölçüm yaparsınız dedi.İnşallah hep böyle sorunsuz gider.Lpg dönüşümü düşünen arkadaşlara BRC yi şiddetle tavsiye ederim.Yakıt verilerini daha sonra sizlerle paylaşırım.

Necmettin bey öncelikle hayırlı olsun. ben de özençlerde aynı ürünü taktırmayı düşünüyorum. inşallah doğru karardır.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Mehmet Özenç

Necmettin Bey ;

Forumu inceleken açtığınız konu dikkatimi çekti.Ürünümüzü ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.Memnuniyetinizin devam etmesi dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Çorumun neresindensiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...