İçeriğe Yönlendir

F1 Sw Müzik Sistemim

Cengiz Aratemur

Recommended Posts

Cengiz Aratemur

forumda okadar araştırdım sw araç'larda nasıl bi ses kalitesini yükselti'rim diye bulamadım bende bağajı fazla daralt madan nasıl kabin yerlestir'rim diye düşündüm ve böyle bişe yaptım güzelde oldu sizce nasıl olmuş arkadaşlar düşüncelerini'zi alabilirmiyim tşkr.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Tss ler arkada ölü kalır gibime geldi, bir önerim de hopları biraz size doğru açılı olarak yapsaydın keşke, tss ler de önlere veyahut orta direklerin tepesine işlem tamamdır. Bir de küçücük bir sub.

Yorum bağlantısı
Kemal Murat İnce

Bu işin piri Tansel Yavuz'dur. Onda da 2000 SW focus vardı ve sağlam ses sistemi döşeliydi. Onunla konuşsaydınız size ciddi fikirler verebilirdi.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Sub lazım bence de. Küçük bir tane olsa yeter bu kabine göre. Tweeterları da arkaya değil de öne alsanız ve tam kulak hizasına göre konumlandırsanız süper olur.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Artı olarak SW olduğu için ses içeride harika ortam oluşturuyor. Tabiki parçalar güzel konumlanınca. Tansel ustaaaaaaaaaaaaaaaa diye bağırman lazım, ben çok başını ağrıttım tanselin :nazar:

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Geldiiiim.

Ben artık bir süreliğine ara verdim bu işlere ama yorumlarımı ve fikirlerimi yazmak istedim.

Öncelikle arkadaşların yazdığı gibi tweterlar arkada sönük kalırlar,doğru yerleşim yeri ön taraf olmalı,oval hoparlörler ise artık demode oldu fakat artık yapmışsınız ve orjinal hoparlörlerinden daha yüksek ve kaliteli ses elde etmişsinizdir.

Benim tercihim ise orjinalliği bozmadan kapılara kasnak uygulayarak 16 cm lik component uygulaması ve bagaja 30 cm lik bir subwoofer olurdu.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Tansel seni yakalamışken sorayım; benim mondeoya 2 din ekransız teyp montajı nasıl olur? Biliyorsun bizim orjinal teyplerin şekli bir ilginç.

Ekransız teyp derken tam anlamadım,

Henüz mondiyle ilgili çalışma yapmadım ama sanırım 2 din takmak için çerçeve gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Klasik cd-mp3-wma çalar. Hatta şöyle diyeyim.

Direksiyon kumandası için adaptör de var.

Çerçeve için senin bildiğin iyi yer var mı?

Sormam lazım,hatta demet de Ersin elektronik var onda olabilir,

çerçeve bu?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Klasik cd-mp3-wma çalar. Hatta şöyle diyeyim.

Teyp şu:

clarion-dub278rmp.1575256.jpg

Direksiyon kumandası için adaptör de var.

Çerçeve için senin bildiğin iyi yer var mı?

Çok çirkin bee. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Sen aynada kendine hiç baktın mı :)

Yoo, ama seni görüyorum arada bi o da yetiyor. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Sen bu -18'lerden çok şey öğrenmişsin :)

Sorma sorma. :) Go karta gelseydin ah. :unknw:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Geldiiiim.

Ben artık bir süreliğine ara verdim bu işlere ama yorumlarımı ve fikirlerimi yazmak istedim.

Öncelikle arkadaşların yazdığı gibi tweterlar arkada sönük kalırlar,doğru yerleşim yeri ön taraf olmalı,oval hoparlörler ise artık demode oldu fakat artık yapmışsınız ve orjinal hoparlörlerinden daha yüksek ve kaliteli ses elde etmişsinizdir.

Benim tercihim ise orjinalliği bozmadan kapılara kasnak uygulayarak 16 cm lik component uygulaması ve bagaja 30 cm lik bir subwoofer olurdu.

tansel bey tweter'leri önce orta direklere denedim orta seviyede iyi gelyor ama sesi yükseltince tisin bana biraz rahatsız ediçi geldi.kapılara dediğiniz gibi eski aracıma cember koyup component koymuştum ama ba'sı biraz yükseltince kapı kartonları cızırdamaya başlıyor buda beni çok rahatsız etmişti ondan bu aracımda'da denemek istemedim kabin benim için daha iyi oldu temiz ve güzel ses veryor hiç bi şekilde cızırdamayok .aracın örjinal apörlerini iptal etmedim onlarda çalışyor çünkü her araca bindiğimde anfi'yi açmıyorum direksiyon altına bi anahtar taktım anfiyi acıp kapatmak için bazen kullanyorum ortama ve ruh haline göre yani .fikirleriniz için tşkr .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...