İçeriğe Yönlendir

C-max çekmeme Sorunu

Guest G

Recommended Posts

Guest G

arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.. arabamda başta debriyaj bitik sandık yani kalkışları yavaştı ve gaza fazla basınca patinaj yerine motor bagırıyordu daha sonra kendiliginden toparlıyordu yani arabanın hızı sabit fakat gaza basınca ibre artıyor fakat hızlanmıyordu araba.. . şimdilerde ise.. araba nerdeyse otobanda 3000 deviri geçmiyor.. 5. vitesle hızlanmanız mumkn degl yavaşlıyor surekli.. 4. viteste sabit.. 3.viteste belli hıza ulaşıyor o kadar.. enjektörlerdenmidir. debriyajmıdır turbomudur bilmiyorum .. yardımcı olursanız sevinirm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

TurBo, uff olmuş gibi. Emmi ne içtiysen bize de yolla, devir 5000 lere çıkıpta gitmiyor dese, debriyaj denir de.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Abi bence emmimin içtiğinden içmediğin halde onun içmiş haline dönmüşsün. Bence turbo+baskı balata.

bende çay içtim sizin içtiginizden ben oyumu ısıtma bujisi ve egr olarak kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
TurBo, uff olmuş gibi. Emmi ne içtiysen bize de yolla, devir 5000 lere çıkıpta gitmiyor dese, debriyaj denir de.

Demiş ya işte...

arabamda başta debriyaj bitik sandık yani kalkışları yavaştı ve gaza fazla basınca patinaj yerine motor bagırıyordu daha sonra kendiliginden toparlıyordu yani arabanın hızı sabit fakat gaza basınca ibre artıyor fakat hızlanmıyordu araba.. .
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...