İçeriğe Yönlendir

4 Çıkışlı Bu Anfiyi 400rms'lik Sub'a Bağlasak Performans Alırmıyım?

Eray Sireli

Recommended Posts

Eray Sireli

Merhaba arkadaşlaar, pionner d4 model çift bobinli 400rms gücündeki subwoofer için Forwell Sound FLT 4060 (4x100rms olduğu söyleniyor)amplifikatörün 4 çıkışını birden bu bassa bağlasam tam performans alırmıyım?

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum,teorik olarak bağlanabilir fakat pratik olarak bağlanmaz verim alınamaz,olmaz,siz denemeyin.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum,teorik olarak bağlanabilir fakat pratik olarak bağlanmaz verim alınamaz,olmaz,siz denemeyin.

yanıtınız için teşekkürler, peki kicker'in 100 veya 125 rms olası gerek bu subwoofer den alsak normal bağlantı şeklinde, sanırım verim alınabilir? veya illaki mono anfi mi almak gerekir?

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
yanıtınız için teşekkürler, peki kicker'in 100 veya 125 rms olası gerek bu subwoofer den alsak normal bağlantı şeklinde, sanırım verim alınabilir? veya illaki mono anfi mi almak gerekir?

100-150 rms arası sub. amplinin 2 kanalı köprü yapılarak kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Hasan Kalaycıoğlu
100-150 rms arası sub. amplinin 2 kanalı köprü yapılarak kullanılabilir.

tek kanalda amfiniz 100 rms veriyorsa yaklaşık olarak köprüde 200 rms ye kadar çıkma ihtimali var bir zamanlar bende kicker L5 38cm almıştım jbl 75.4 amfi ile çalıştırmaya kalktım maalesef sonuç hüsran amfi kesme yapıyor sürekli haliyle mono amfide aldım sonunda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...