İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Yeni Makinam :) ( 186 Hp )

Alper Aksakal

Recommended Posts

Tamer Topaç
;) Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
Yorum bağlantısı
Emre Güneş

Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanın inşallah.

Fiesta dan sonra alışması biraz zor olmalı ;)

Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk

Hayırlı olsun güle güle kullanın ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Stoplar makyajlı :D güzel olmuş. Bunlara kırmızı motorlu diyorlar galiba ;) Bende 2000-2001 makyajlılarını seviyorum daha estetik duruyor. Ama E2 iyi olmuş ;)

Motorun resmi yok mu ;)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
Stoplar makyajlı :) güzel olmuş. Bunlara kırmızı motorlu diyorlar galiba :) Bende 2000-2001 makyajlılarını seviyorum daha estetik duruyor. Ama E2 iyi olmuş :)

Motorun resmi yok mu :angry:

makyajlı 2000 2001 modellerin tamponlarından ayarlamaya çalışcam.motorun resmini çekmek hiç aklıma gelmedi :) en kısa zamanda motorunda resmini çekcem

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Aksoy
bizim makinanın motor resimi :p

O ne ya ! . L P G limi bu motor :(

mercedes'e yapılan en büyük zarar ...

186 bg güç verdiğinden eminmisiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Motor kapağını bende kırmızıya mı boyasam :( Bizimkide kırmızı motor olsun :p Lpg de brc galiba

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
O ne ya ! . L P G limi bu motor :)

mercedes'e yapılan en büyük zarar ...

186 bg güç verdiğinden eminmisiniz.

fazlasıyla eminim uğur bey kadranı XXX ben lpg de XXX-5 i gördüm.elektrik kesmese dahada gitcem.belki 186 beygirden dahada fazladır.çünkü katalizör iptalide yapıldı :D :D

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
fazlasıyla eminim uğur bey kadranı XXX ben lpg de XXX i gördüm.elektrik kesmese dahada gitcem.belki 186 beygirden dahada fazladır.çünkü katalizör iptalide yapıldı :):D

Abi araba dururken ibre 40 ı mı gösteriyor? :D

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
fazlasıyla eminim uğur bey kadranı XXX ben lpg de XXX i gördüm.elektrik kesmese dahada gitcem.belki 186 beygirden dahada fazladır.çünkü katalizör iptalide yapıldı :D:D

katalizatör iptali kaç beygir kazandırıyor.unutmayınki egzost manifoldundan çıkan gazlar ilk egzosta çarparak geri tepkime yapar ,özellikle düşük devirlerde motor daha seri olur ,yüksek devirlerde ancak güç alabilirsiniz.kat iptali ile beygirleri kaybolan motor çok duydum.

benzinle giderken kaç yapıyor bu makina ?.

elektrik kesme diye tabir ettiğiniz durum motor korumak için devir kesici veya hız sınırlıyıcıdır,elektiriği kesmez.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
(düzenlendi)
katalizatör iptali kaç beygir kazandırıyor.unutmayınki egzost manifoldundan çıkan gazlar ilk egzosta çarparak geri tepkime yapar ,özellikle düşük devirlerde motor daha seri olur ,yüksek devirlerde ancak güç alabilirsiniz.kat iptali ile beygirleri kaybolan motor çok duydum.

benzinle giderken kaç yapıyor bu makina ?.

elektrik kesme diye tabir ettiğiniz durum motor korumak için devir kesici veya hız sınırlıyıcıdır,elektiriği kesmez.

bu araçlarda katalizör iptali kaç beygir kazandırır bilmiyorum dyno testine girmedim.ama aracımın motorunda hissedilir derecede rahatlama söz konusu bununda artı performanss olarak döndüğünden eminim.benzindede aynı hızı yapıyor lpg aynı değişen hiç bir şey yok.hı şu var kalkışlarda lpg de biraz hantal ama bundada kompressor devreye girdği zaman sıkıntı yaşanmıyor.ayırca elektrik kesmeyi bende bu anlamda kullandım doğru hızı XXX de sınırlamışlar motora zarar gelmesin diye.

Abi araba dururken ibre 40 ı mı gösteriyor? :unknw:

bunu nerden çıkardın bilgehan :)

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yasal h?z s?n?rlar?n? a?m?yoruz !
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
(düzenlendi)

çok teşekkürler allah herkese daha iyisini nasip etsin.

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
iki tane sesli harfi niye esirgediniz.. ?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...