İçeriğe Yönlendir

90 Lık Connect

Guest Mustafa

Recommended Posts

Guest Mustafa

arkadaşlar 90 lık yüksek tavan panelvan conenct alacağım. almayı planladığım görüştüğüm araçlar bunlar

2005 model 112,000 km de : 13,000 TL

2007 model 100,000 km de : 15,700 TL

2007 model 127,000 km de : 14,500 TL

bunların yakışları nasıl acaba ? aracın eksileri falan belki bilmediğim bir olumlu yada olumsuz bir yönü vardır kullananlar bilgilendirirse sevinirim. daha önce conenct kullanmadım conenctler hakkındada bilgim yok. bütçemde 16,000 Tl ye Kadar. Fazla km yapan biri değilim ben pazarcıyım mantar satıorum aynı zamandada turşu daıtıoruz bi kaç mekana. öyle fazla yükde vurmucaz. bu araç işimi görür bana göre yük açısından ama ne yakar bakımları naısl vergileri başka bilmediğim şeyleri varsa paylaşırsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Varankaya

kardeş senin gibi ticaret yapan birisi için en uygun araç kartal dır.

ben connect kullanan biri olarak tavsiye etmem .nedenlerini ise hiç sorma.,[anlatmak la bitmez)

kartal ın yıllık masrafı connect inkinden 3 de 1 daha ucuz.

parça ucuz

vergi az

muayene 2 yılda bir

ustası bol

kartala attığın malzemeyi connecte atamazsın hacim olarak

ama konforu soracak olursan o ayrı mesele

biz ticaret yapıyorsak 5 liranın da hesabını yapmak zorundayız .para kazanmak zor iş hele bida sizin gibi işlerle uğraşanlar için daha da çileli.

haaa bu arada kimsede bana connect i övmesin kartalı da kötülemesin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

16.000 TL bütçe ile sıfır km hafif ticari vasıta satın alabilirsiniz, hem de garantili, ciroyu tamire harcama riski de yok, kredi bile kullanıp, bütçenizi sermayeye ekleyebilirsiniz?

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa

arkadaşlar ne kartal nede sıfır km ticari bir araç istemiyorum ben kafamda connect düşündüm. bende ford transit var zaten 2001 model. kartal alcak olsam onu satmam zaten aracım temiz bana yetiyor. ki kartala attığım malın hepsini conencte atarım yükskek tavan yazdım dikkatini çekerim panelvan :s saymakla bitmes diosun sayki bileyim bende ne kötülüğü var conenctin ? ben kimsenin şikayetçi olduğunu kolay kolay görmedim connecten. uzun yola gidip geldiğim için kartal tarzı bir araba benim işimi görmes. tabiki para kazanıorsam konforuma biraz dikkat edicem biyerden sonra.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hafif ticaride satış rakamlarına bakınca da Connect in pazardaki yeri zaten bellidir. Model yılı ve km sinden çok, aracın durumu çok öenmli, malum enjektör ve turbosu arıza çıkarır ise, pahalı arıza çıkarır. Yani 200.000km uzun yolda kullanılmış Connecti, 80.000km şehir dışına hiç çıkmamışa tercih ederdim.

Yorum bağlantısı
Gürbüz Özçelik
arkadaşlar 90 lık yüksek tavan panelvan conenct alacağım. almayı planladığım görüştüğüm araçlar bunlar

2005 model 112,000 km de : 13,000 TL

2007 model 100,000 km de : 15,700 TL

2007 model 127,000 km de : 14,500 TL

bunların yakışları nasıl acaba ? aracın eksileri falan belki bilmediğim bir olumlu yada olumsuz bir yönü vardır kullananlar bilgilendirirse sevinirim. daha önce conenct kullanmadım conenctler hakkındada bilgim yok. bütçemde 16,000 Tl ye Kadar. Fazla km yapan biri değilim ben pazarcıyım mantar satıorum aynı zamandada turşu daıtıoruz bi kaç mekana. öyle fazla yükde vurmucaz. bu araç işimi görür bana göre yük açısından ama ne yakar bakımları naısl vergileri başka bilmediğim şeyleri varsa paylaşırsanız sevinirim

mrb mustafa bey benim 2008 connect kombi var çok memnunum.sende memnun kalırsın.ortalama 8 lt yakıyor.fiyatlarda bence makul.

Yorum bağlantısı
Barıs Akıncı

Vergisi 628tl idi, zamlandı mı bilmiyorum.Bakımı, genel bakımı(hava, polen, yağ filtreleri, yağ değişimi, kontrol) 160tl civarında idi. 30.000 de bir mazot filtresi de değişiyor.260tl yi buluyor bakım o şekilde yapılınca.Fren balatalarıda girerse ort. 400 tl yi bulur masrafı. Şehir içi 7-7.5 litreden aşağı yakmaz.Şehir dışı ort 6-6.5 lt yakar. Her yeri gıcırdar :good1: Sağlam bir yapısı vardır.3. sınıf işçilik mevcuttur içinde :) Kendi görüşlerim şu an böyle. Gerçi memnunum birçok şeyine rağmen.Bende 110 luk var.2008 model.33000km de şu an.

Yorum bağlantısı
Doğan Uzgun

bende 2005 model 90 lık connect var vergisi yıllık 648 tl ama önümüzdeki yıl 400 tl civarına inecek bakımlarına gelince internette yağ değişim kiti olarak satılıyor motor yağı,yağ filitresi,hava ve polen filtresi,mazot filtresi ve karter tapası 130 tl civarında servise girersen sadece mazot filtresine 100 tl yağ değişimine işçilik hariç 130 tl civarında bir para ödersin toplamda 250-300 tl arası ben husisi olarak kullanıyorum hiçbir şikayetimde yok yakıt değerlerini arkadaşlar belirtmiş zaten aracın 1505 kg olduğunu motorunda 1.8 olduğunu düşünürsek çok değil bence tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa

zaten yağ bakımlarımda hiç bir zaman servise götürmem ben arabalarımı. ustam vardır oraya giderim kesinlikle...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...