İçeriğe Yönlendir

Kaput üstündeki Parça

Mehmet Kaplan_2

Recommended Posts

Mehmet Kaplan_2

Arkadaşlar geçen hafta arabamı servise bıraktım, ertesi gün aldım. geldiğimde söyle bir sey farkettim. kaput üstünde cam sileceklerinin dibinde havalandırma gibi gözelenekli bölüm var. bunlardan aracın sağ tarafın gözeneklerden içerisi görünmüyor, sol taraftan üstten bakınca sileceklerin dibi görünüyor, gözenekleren içeriyi görebiliyorsunuz, serviste bunu çıkartmış olabilirlermi, ya da orjinali öylemidir. önceki halini hatırlamıyorum ekteki resim tarif için forumlarda buldum benim araç değil, sadece kapalı açık yeri tarif etmek için ekledim, bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Normaldir :) Havalandırma peteği bir tarftadır. diğer taraf kapalıdır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinali böyledir. Sağdaki kapalı yer altında polan filtresi vardır, yağmur suyu değmemesi gereken parça. soldaki hava şartlarına açıktır, buradan da içeriye giren yağmur suyu tahliye deliğinden akar gider.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaplan_2
Orjinali böyledir. Sağdaki kapalı yer altında polan filtresi vardır, yağmur suyu değmemesi gereken parça. soldaki hava şartlarına açıktır, buradan da içeriye giren yağmur suyu tahliye deliğinden akar gider.

Çağlar Bey teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...