İçeriğe Yönlendir

Vites Halatını Kopardım:)

Veysel Haktan

Recommended Posts

İbrahim Akkaya-2

Şuan bende de halat sorunu var, 2.vitesten 3'e ve 5'ten de 4'e geçirirken yerini bulmakta zorlanıyorum.. Diğer geçişler bazen çok iyi olurken bazen de bayağı bi zorlanıyorum.. Sorunun halattan olduğunu söylediler parçacıda şuan 350TL'lik olanından varmış yakın zamanda 175TL olan gelecek dedi onu bekliyorum..

Bu arada internetten bu parçayı ucuza ve taksitli alabileceğim güvenli bir site var mı acaba? Bir kaç siteye baktım oralarda da 350TL civarı olanlardan var.. :mangal:

Yorum bağlantısı
Soner Kayışlı

bizim şirket arcının vites kolu arkadaşın elinde kalmış şirkete öyle gelmişti. :) araba palio idi 2005 model .. geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Ben de geçen gün vites yayının monte olduğu plastik parçayı kırdım geri vitese takarken :D Vitesleri zor buluyodum sürerken.

otomatiği yokmu senin arabanın,kendisi buluyo :)

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
Şuan bende de halat sorunu var, 2.vitesten 3'e ve 5'ten de 4'e geçirirken yerini bulmakta zorlanıyorum.. Diğer geçişler bazen çok iyi olurken bazen de bayağı bi zorlanıyorum.. Sorunun halattan olduğunu söylediler parçacıda şuan 350TL'lik olanından varmış yakın zamanda 175TL olan gelecek dedi onu bekliyorum..

Bu arada internetten bu parçayı ucuza ve taksitli alabileceğim güvenli bir site var mı acaba? Bir kaç siteye baktım oralarda da 350TL civarı olanlardan var.. :lol2:

sizin sıkıntınız halattan değil, 9 tl. lik vites kolu alt yayının kırılması veya yerinden çıkması bence.....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Geçen hafta otomatik vites kolunu kırdım yanlışlıkla. Araç D ve N de çalışıyordu sadece :) Kaldık park alanında ortada sonradan körüğü çıkartıp plastik aksamı elimle çekerek R ye aldım. Halen tamire götürmedim öle takılıyor şirket aracı :lol2:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
+10000

Zaten bu yedek parça işini hiç anlamış değilim, çok basit parçalar bazen ciddi rakamlar edebiliyor :)

kesinlikle focusların 4 kapı kilidi toplam 1600 lira tutuyor... arabayı satarken parça parça edip mi satsak anlamadım ki bu işi :lol2:

sorun çözülmüş neyseki geçmiş olsun ...

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya-2
sizin sıkıntınız halattan değil, 9 tl. lik vites kolu alt yayının kırılması veya yerinden çıkması bence.....

Eğer dediğiniz gibiyse benim için çok iyi olur ancak bu hafta sonu debriyaj baskı balata değiştirirken yapan ustanın dediği halatın değişmesi gerektiğiydi.. Yoksa usta çok para kazanmak için mi öyle dedi ki? Şimdi içime kurt düştü.. :nazar:

Peki bu yayı kime sorabilir yada gösterebilirim Ankara'da?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...