İçeriğe Yönlendir

Ticari Araçlarda Scr Ve K Belgeri

Mehmet Turnacıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Turnacıoğlu

1 mayıstan itibaren yürürlüğe giren ticari araçlar için K belgesi zorunluluğu karşısında bireysel ticari araç kullanıcıları ne yapmalı. bu belgeyi almak zorundamıdır yoksa sadece şirket adına kayıtlı ticari araçlar için mi geçerli. Ben Fiat Fiorino Combi almak istiyorum. bu belgeleride almak zorundamıyım. birde ehliyet gibi SCR belgeleri var. Bu konuda bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim.

Not: forumda güncel bilgi bulamadım

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

SRC belgesi bir nevi ticari araç kullanma belgesi gibi birşey. ticari araç kullanıyorsanız bunu kesinlikle almanız gerekiyor. bunu veren anlaşmalı özel eğitim yerleri var. temel bi sınav yapılıyo, sonra pc de araç kullanıyorsunuz. çok abes kazalar yapmazsanız belgeniz birkaç gün içinde veriliyor. maliyet konusunda farklı rakamlar var araştırmanızı tavsiye ederim

SRC 1 : (ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILI

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile: Fiorino Combi kendi sınıfında güzel vasıta, yalnız doblo 1.3 ti de incelemeden geçmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Turnacıoğlu
Vesile ile: Fiorino Combi kendi sınıfında güzel vasıta, yalnız doblo 1.3 ti de incelemeden geçmeyin derim.

şu anda şirkette 1.9 multijet doblo kullanıyorum. performansı güzel ama 1.3 dobloya bence az. kısmetse fiorinoyu otomatik alacağız. dobloda bu seçenek yok. bu belge işi kafamı karıştırdı. k belgesi olmadan fiorino kullanılamazmı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...