İçeriğe Yönlendir

2005 Fiesta Dizelim..

Gökhan Deniz

Recommended Posts

Gökhan Deniz
(düzenlendi)
tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Güzel olmuş güle güle kullanın ;) alt taki çıkarmanın bir yerine GT68 yazın

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
;) Jant ne marka? ebat nedir? 2 beyaz folyo neler yapabiliyor görüyoruz ....
Yorum bağlantısı
Gökhan Deniz

yorumlarınız ıcın tesekkurler..

Jantlarım 16" lastıkler 195/45/R16

ve VOGTLAND yaylarım var.

Sıslerı cok uzun bır arastırmadan sonra kendım taktım orjınal yerını keserek.

Beyaz folyo'ya gelınce nasıl gorundugu konusunda hala kararsızım..

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Jantlar çok güzel duruyor. Yandaki beyaz folyoda bütün eksikleri tamamlamış gibi sanki.

İyi günlerde kullanın. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Beyaz folyolar bana pek güzel görünmedi ama sisler güzel olmuş, birde dikiz aynası solmuş onuda bi işlemden geçirin :)

hayırlı olsun bu arada

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar

Ben de jantları çok beğendim, güle güle kullanın Gökhan bey..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Güle güle kullanın aracınızı yandaki beyazlar bence çok güzel olmuş ama çıtaları ve kapı kollarını kırmızı yaparsanız daha da belirginleşecek beyazlar daha da güzel olacak kınımca.. hatta jantları bile beyaz yapabilirsin kırmızı araca beyaz jant süper oluyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
:nazar: Ben beyaz folyoları beğendim,jantları ise çok beğendim :) Allah nazardan korusun.
Yorum bağlantısı
Gökhan Deniz
Güle güle kullanın aracınızı yandaki beyazlar bence çok güzel olmuş ama çıtaları ve kapı kollarını kırmızı yaparsanız daha da belirginleşecek beyazlar daha da güzel olacak kınımca.. hatta jantları bile beyaz yapabilirsin kırmızı araca beyaz jant süper oluyor :fiuw:

evet bende yakın zamanda kapı cıtalarını ve kapı kollarını boyatmayı dusunuyorum..

Ama suan ıcın jantları boyatmak gıbı bır dusuncem yok bıraz eskısın ondan sonra.. :)

:nazar: Ben beyaz folyoları beğendim,jantları ise çok beğendim :good1: Allah nazardan korusun.

tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Beyaz folyo bendede vardı sonradan sırıtmaya başladı söktüm bende. Sökülünce daha iyi olur bence. Jantlar çok yakımış maşallah kazasız belasız...

Yorum bağlantısı
Gökhan Deniz
Beyaz folyo bendede vardı sonradan sırıtmaya başladı söktüm bende. Sökülünce daha iyi olur bence. Jantlar çok yakımış maşallah kazasız belasız...

Temmuz"da arac muayenesı var ona kadar zaten sokerım Muayenede problem cıkarabılırler

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

:lol2: :fiuw: Maşallah kocaeli bir üye daha kazandı,iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...