İçeriğe Yönlendir

Kargo Gönderirken Alırken Dikkatli Olun, Soyulmayın..

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Guest Yakup

Yanlız burda yanlış anlaşılma olmasın,

Desi ve Kg ye bakılır hangisi büyükse o alınır :lol2:

Konu başlığındakia hata ile ilgisi yok tabi bunun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

askerdeyken sürekli dışarda olduğumdan tüm arkadaşların ve hatta askeriyenin bütün korgo işlemlerini ben yapardım

yurtiçi korgo gerçekten çok iyi hep şubeden teslim isterdim yeri geldiğinde telefon açar o tarafa geliyoruz getirelim mi derlerdi

Ankara-Gölbaşı şubesinden o kadar memnundum ki askerlik bitince görüşmeye gittim çalışanlarla.

eski iş yerim de arasla çalışıyorduk kargo kamyonunda kaç tane ezilmiş fırın çıktı hatırlamıyorum birkeresinde kamyona baktığımda yan yatmış bir buzdobı görmüştüm

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

ee şimdi yarın benim yeni xenon ampuller gelecek nası kontrol edicem nası onay vericem kargodan alırken :lol2:

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent
ee şimdi yarın benim yeni xenon ampuller gelecek nası kontrol edicem nası onay vericem kargodan alırken :lol2:

arasla geliyosa teslim alırken görevlinin yanında açıp kontrol etmekte bir arıza varsa tutanak tutturmakta fayda var derim.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
arasla geliyosa teslim alırken görevlinin yanında açıp kontrol etmekte bir arıza varsa tutanak tutturmakta fayda var derim.

Yok yurtiçini tercih ettim ama genede sıkıntı olup olmadığı bakarak anlaşılmaz ki. denemem içinde arabaya takmam lazım :/

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent
Yok yurtiçini tercih ettim ama genede sıkıntı olup olmadığı bakarak anlaşılmaz ki. denemem içinde arabaya takmam lazım :/

fiziksel hasar yoksa zaten hangi kargo şirketi olursa olsun sorumluluk kabul etmez.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Birde nedense kargocuların hiç bozuk parası olmuyor...Küsüratlardan köşeyi dönüyorlar.

Bide pizzacıların, o yüzden nakit yerine kart ile ödüyorum, cimrimiyim neyim :)

Aras kargo rezillikten başka birşey değil, Focus'um varken Ankara'dan spoiler göndermişlerdi kargoda kaybolmuştu 5gün sonra buldular..

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

yurtiçiyle anlaşması vardı bizim şirketin arasa geçtik geçmez olaydık... kitap kolilerini ıslak çimlerin üzerine bırakmışlar bir arkadaşıma fotograf makinesini yolladım alırız fakat başına bişey gelirse sorumluluk alamayız kabul ediyosanız alalım dediler ...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Muş'tan valizimi PTT KARGO ile gönderdim.

12.5 desi kargoyu 12 liraya gönderdiler.

Devletin en ucuz hizmeti bu galiba...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana dönüp, iade yapılacak demişlerdi...

3-4 kez aradım.. henüz iade yapılmadı...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yine aradım...

"Şubeye gittiğinizde iade etmediler mi.. ne dediler" diye sordular..

Ben de; "Ben niye gidecekmişim, şube bana gelsin" dedim..

"Tamam inceleyip dönelim size" dediler...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

10 dakika önce Ankaradan bir evrağım geldi, 2 yaprak kağıt, benden alınan kargo ücreti 7 lira !! Tabiki Aras gibi bir zündürük firma :s

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Yine aradım...

"Şubeye gittiğinizde iade etmediler mi.. ne dediler" diye sordular..

Ben de; "Ben niye gidecekmişim, şube bana gelsin" dedim..

"Tamam inceleyip dönelim size" dediler...

hatayı yapan onlar zaten, havale yapmaları lazım ama böyle büyük şirketlerde işin görülmesi için doğru insanla temas etmen gerekli. onu bulmak da oldukça zor.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Aras Kargo batmak üzere olan bir firma. Hakettiği yeri bulur yakında. Ekmeği her zaman hakeden kazanmalı...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

En son öyle beleşten gelen param 5 liraydı, Kasım 2007, askerlik için yol parası :) Çok düşündük ve en iyi yatırımın kola pasta olduğuna karar verdik :unknw:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Tahsin Şipit
Ptt kargo karşı ödemeli almıyor... Serkan'ıma kıyamadım... :)

Bana İstanbul'dan karşı ödemeli geldi. Kocaman spor yay kutusu 8300 gr. 10 tl. :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bizim şirketinde mng ile anlaşması var eşşek kadar koliyi evrak fiyatına götürüyorlar :)

uçak hattı çok hızlı çalışıyor bi gecede elimize geçebiliyor kargo.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ptt kargo mondeo tampponu Eskişehir'den Mersin'e yalan olmasın 5 yada 10 liraya götürüyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...