İçeriğe Yönlendir

98 Mondeo Hb Arka Cam Güneşlik.

Misafir

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar,yeni konu açtım,çünkü forum da bulamadım,aracımın arka camına göre güneşlik bulamıyorum,(mondeo hb) piyasadakiler çok küçük geliyor,bizim arabaların arka camına göre güneşlik varmıdır? yada ne önerirsiniz.?

saygılar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cama vantuz ile yapışan tipten 2 adet alarak diklemesine sığdırmıştım, güzel olmuştu.

Yorum bağlantısı
Cama vantuz ile yapışan tipten 2 adet alarak diklemesine sığdırmıştım, güzel olmuştu.

güzel fikir,birbirine iple diktinmi ,yoksa aralarınada vantusmu yapıştırdın çaglar abi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yan yana dikine pozisyonda,(yan-üst-alt) içten plastik kaplamalara sıkıştırmıştım, kenarlardan kıpırdamıyordu, camda orta kısmında üst-alt vantuz kullanmıştım. 4 cam açmadıkça kıpırdamıyordu.

Yorum bağlantısı
Yan yana dikine pozisyonda,(yan-üst-alt) içten plastik kaplamalara sıkıştırmıştım, kenarlardan kıpırdamıyordu, camda orta kısmında üst-alt vantuz kullanmıştım. 4 cam açmadıkça kıpırdamıyordu.

süperrr

saol çaglar abi.

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
merhaba arkadaşlar,yeni konu açtım,çünkü forum da bulamadım,aracımın arka camına göre güneşlik bulamıyorum,(mondeo hb) piyasadakiler çok küçük geliyor,bizim arabaların arka camına göre güneşlik varmıdır? yada ne önerirsiniz.?

saygılar.

Sürgülü perde. Vida deliği açılmadan takılan modeller var, ama ben o h

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...