İçeriğe Yönlendir

Kia Cerato

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

2006 model, 1.6 Crdi. 54.000 km'de. 6 airbag, digital klima, kararan ayna park sensörü var araçta. fiyat 19.500 yada 20.000 civarı. Ne dersiniz nasıldır bu araçlar ? değiştireyim mi Astrayı?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

genel olarak 2.el piyasası zayıf bir araç ama performans ve dayanıklılık olarak güçlü bir araba yanılmıosam 115 bg kialar kısa vadeli düşünmüosanız eğer alınabilecek iyi bir araba

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

crdi 110 luksa alınır bence, 2.el piyasası güçlü olmamasına rağmen başarısız bir araç olduğunu düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

2009 model'i vardı yiğenimde gitmesi bakımından gayet güzel ve konforlu bir araçtı. 2.elide o kadar düşük değil. Alınır bence...

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

ben kiralayıp kullanmıştım.motoru çok güçlü 235 tork var. ama yol tutuş o kadar iyi değil.birde benim kullandığım 30 bin de olmasına rağman şanzımanda problem vardı.bir müddet kullandıktan sonra vites küçültürken çok fazla yavaşlamam gerekmişti. mesela 4 ten 3 e atmak için 20 km hıza düşürecek kadar böyle 2-3 saat kullandım.stop ettim sabaha kadar bekleyince düzelmişti ama ısınınca yine tekrarladı.bu olaydan sonra biraz araştırma yaptım.şanzımanları sorunlu olanlar karşıma çıktı.ben vazgeçmiştim almaktan.onun dışında rahat araçtı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...