İçeriğe Yönlendir

Sharepoint ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

Forumlardan okuduğum kadarıyla Microsoft Sharepoint ile işyerlerindeki bilgi alış-verişini çok kolaylaştıracak uygulamalar yapılabiliyormuş, ben de bunun bir benzerini daha önce bir internet sayfası tasarlayarak yapmıştım ancak sharepoint ile daha fazla özellikler katabilme şansım varsa onunla birşeyler yapmayı isterim, bilgisi olan kimse var mı arkadaşlar ?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

bu microsoftun ofiste bilgi ve dosya paylaşım programı. microsoft yaptığı için kaynak kodu açık değildir, kafana göre değişikliğe izin vermez.

bunun muadilleri var. denemeni öneririm.

outlook messenger , pop messenger , pandion v.s.

outlook messenger çok güzel ancak kullanım için para istiyor. denemek için kurabilirsin.

Yorum bağlantısı
Cenk Odakan

Google bu tarz paylaşım için google wave i geliştirdi, beta aşamasında olmasına rağmen kullananlar memnundu. Google bazlı olması ileride android mobil cihazlar üzerinden kullanılması için avantaj ama tersine google üzerinden hizmet alınması soru işareti de kabul edilebilir. Bir inceleyin derim.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Benim çalıştığım 600+ çalışanı olan işyerinde de sharepoint kullanılmaktaydı ancak en güzel bilgilendirme maille olanı...

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Benim çalıştığım 600+ çalışanı olan işyerinde de sharepoint kullanılmaktaydı ancak en güzel bilgilendirme maille olanı...

Benim çalıştığım 100,000+ çalışanlı uluslarası firma da SharePoint kullanıyor ama tavsiye etmem. Ne yeterli hıza sahip ne de güzel bir arayüz sağlıyor. Sadece döküman payaşacaksanız belki olabilir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şirketim olsa, hiçbir bilgimi share-mare yapmazdım. Çalışan da adam olsun data larına sahip çıksın :(

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir
(düzenlendi)

nası bişeymiş bu meret? ben hiç duymadım :s

tarihinde Ahmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
bi tane fileserver yapın, tüm datalarınızı paylaşın :D

ben de o tarz birşey yaptım şu anda kullanılıyor da zaten, sharepoint deneyeyim dedim ama iyi birşey yazan da yok :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...