İçeriğe Yönlendir

Aman! Lpg Ustalarına Dikkat

Mustafa Açıkgöz

Recommended Posts

Mustafa Açıkgöz

Arkadaşlar geçen servisi diye lpg ustasına gittim gideceğime pişman oldum. Arabamda gaz kesilmesi ve yığılma vardı bizim meşhur usta en az 10 kez beyin ve filtre değiştirerek denedi ama bulamadı. Sonra başka biryere gösterdi ordada bir kaç tur attıktan sonra gaz telini kopardı ve beni orda bırakarak terk etti. Birde haklıymış gibi ben ne yapayım dedi. Ortada kaldığına mı yoksa işini yaptıramadığına mı yanarsın. Ya biz kime nasıl güvenecez bu ülkede hiç ticaret etiği kalmamış varsada bana rastlamamış herhalde.

Ben işini dürüst yapan birini arıyorm yardımcı olursanız sevinirim. Gaz tesisatını komple değştircem beyni arızalı dediler ama diğer yeni takılan beyindede benzer arızayı yaptı. markası tomesetto

Bu arada benim gibi beyni arızalı diye kimbilir kaç kişiyi kandırdılar. Ordaki ustaları konuşurken duydum bizim meşhur ustaya dediki "bugün 450 kağıda beyin geçirdim dedi" bu ne demek şimdi????

Bu beyinlerin sıfırı kaç lira ki ?

neyse her kuşun eti yenmediği gibi her ustayada gidilmiyo doğrusu... usta bulana kadar tecrübe ediniyoruz ama yediğimiz kazıkların faturası ödemek zor oluyo.

Allah herkesi işini bilen dürüst ustalarla karşılarştırsın...

Yorum bağlantısı
Vural Sarı
(düzenlendi)
Arkadaşlar geçen servisi diye lpg ustasına gittim gideceğime pişman oldum. Arabamda gaz kesilmesi ve yığılma vardı bizim meşhur usta en az 10 kez beyin ve filtre değiştirerek denedi ama bulamadı. Sonra başka biryere gösterdi ordada bir kaç tur attıktan sonra gaz telini kopardı ve beni orda bırakarak terk etti. Birde haklıymış gibi ben ne yapayım dedi. Ortada kaldığına mı yoksa işini yaptıramadığına mı yanarsın. Ya biz kime nasıl güvenecez bu ülkede hiç ticaret etiği kalmamış varsada bana rastlamamış herhalde.

Ben işini dürüst yapan birini arıyorm yardımcı olursanız sevinirim. Gaz tesisatını komple değştircem beyni arızalı dediler ama diğer yeni takılan beyindede benzer arızayı yaptı. markası tomesetto

Bu arada benim gibi beyni arızalı diye kimbilir kaç kişiyi kandırdılar. Ordaki ustaları konuşurken duydum bizim meşhur ustaya dediki "bugün 450 kağıda beyin geçirdim dedi" bu ne demek şimdi????

neyse her kuşun eti yenmediği gibi her ustayada gidilmiyo doğrusu... usta bulana kadar tecrübe ediniyoruz ama yediğimiz kazıkların faturası ödemek zor oluyo.

Yetkili servis ise,gittiğiniz servisin ismini,ustanın ismini bölge distribütörüne bildirip şikayette bulunun.

Yetkili servis değil ise,servisin ismini ve usta görünümündeki mahlukatın ismini burada yazın.

tarihinde Vural Sar? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ebedi hayatı var bu durumun, boşverin ötelere kalsın hesabınız. Karlı çıkarsınız :rofl:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

duanıza katılarak amin diyorum.

bu meşhur ustanın ismini firmasını burda paylaşırsanız iyi olur bu formu paylaşan başka arkadaşlarında başı agrımaz.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

lpg kitinizin markasınızı yazmamışsınız,brc düşünürseniz mocan şiddetle tavsiye ederim,can bey size yardımcı olur,iki oglu var yanında,saygılı, bilgili insanlar.iki yıldır kullanıyorum,30 000 km oldu hiç sorun yaşamadım,zaten bu alanda başarı ödülleri var.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Açıkgöz

arkadaşlar görevim gereği şehir dışında olduğumdan fazla forum'a giremedim

söylediklerinizi dikkate alıcam tşk.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Bendede var tomosetto :stop: Araç lpg faaliyete geçirildiğinde hem tüpte hem benzinde tekliyor.LPG yi iptal ettirdim benzinde tekleme yok.Banada hemen beyin değişecek dediler.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

Geçmiş olsun .

şimdi L.P.G takdırdım diye kar'mı ettiniz ,yazık harcanan zamana ve özellikle paranıza ,çok nadir kişi L.P.G den memnundur ,sorunum yok der,ben hep şöyle düşünürüm ,gaz sobasında kömür yakmayı istemek ne kadar zahmetli ve donanım değişikliği gerektirip ,istediğiniz randımanı alamıyorsanız benzin patlarlı motorda likit petrol gazını o sistemde uygulamak o kadar zor ve risklidir,sorunludur.

ekonomik araç kullanmak istiyorsanız diesel araç almak en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...