İçeriğe Yönlendir

96 Model Mondeo 2.0 Ghia Arıza Hakkında

Murat Yağcı

Recommended Posts

Murat Yağcı

96 model mondeo arac aldım 2 ay oldu yanlız bir arıza var çözemedim lütfen ustalardan ricam bu konuda bana yardımcı olsunlar yol bilgisayarı ekranında benzin pompası işareti gösteriyor ve ikaz sesi var ötüyor herhangi bir dügmesine basınca susuyor ama arabayı ilk çalıştırdıgımda ötüyor bir arızayı bana haber veriyor ama nedir arabada benzin var ve araba çeki den düştü lpg li teşekkürler

Yorum bağlantısı
Murat Yağcı

bu bilgi kesin sonuçmudur neden bozulmuştur şamandıra az benzinde kullandıgımız içinmi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kesin sonuç değildir tabiki... Bir fikirdir... Arıza tespit cihazına bağlatın, çıkacaktır...

Az benzinle kullanmaktan şamandra bozulmaz.. Pompa bozulur..

Bir de; benzin var demişsiniz... Ne kadar benzin var ?

Bu sorun ne kadar süredir var.. ?

Bu sorun oluştuktan sonra hiç depo doldurdunuz mu ?

Yorum bağlantısı
96 model mondeo arac aldım 2 ay oldu yanlız bir arıza var çözemedim lütfen ustalardan ricam bu konuda bana yardımcı olsunlar yol bilgisayarı ekranında benzin pompası işareti gösteriyor ve ikaz sesi var ötüyor herhangi bir dügmesine basınca susuyor ama arabayı ilk çalıştırdıgımda ötüyor bir arızayı bana haber veriyor ama nedir arabada benzin var ve araba çeki den düştü lpg li teşekkürler

aynı sorun bendede mevcut çeyrek depo ve altındaysa hem depo ikazı sönmüyor hem ötme kesilmiyor alıştım ben.lpg olması önemli degil benzin çeyrek depo üstündeyse bu uyarılar olmaması gerek sanırım.

Yorum bağlantısı
aynı sorun bendede mevcut çeyrek depo ve altındaysa hem depo ikazı sönmüyor hem ötme kesilmiyor alıştım ben.lpg olması önemli degil benzin çeyrek depo üstündeyse bu uyarılar olmaması gerek sanırım.

+1 000

Yorum bağlantısı
Murat Yağcı

depo devamlı çeyrek olarak kullanıyorum yanlız rampa çıkarken bu arıza oluştu araba gidiyor herhangi bi problem yok arabanın sadece çekişinde problem oluştu büyük ihtimalle ben mantıken şamandıraya yönleniyorum

Yorum bağlantısı
depo devamlı çeyrek olarak kullanıyorum yanlız rampa çıkarken bu arıza oluştu araba gidiyor herhangi bi problem yok arabanın sadece çekişinde problem oluştu büyük ihtimalle ben mantıken şamandıraya yönleniyorum

bende hep çeyrek depoda kullanıyorum aldıgımdan bu yana yakıt tankı ikaz lanbasını söndürmek için ugraşmadım.bursa seyahatinde ilk olucak galiba o zaman anlıyacagım.ama çeyrek deponun üzerinde ikazı kesmesi gerek bunu denedikten sonra emin olunabilir.çekiş olayı oldu ise kontrol ettirmekten zarar gelmez arıza varsa giderilir.bunun içinde mehmet beyin yorumunda belirttigi hususları inceleyin.

Yorum bağlantısı
Murat Yağcı

arkadaşlar paylaşım için teşekkürler peki şamandıranın bozuk olması arabanın çekişini düşürürmü ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arkadaşlar paylaşım için teşekkürler peki şamandıranın bozuk olması arabanın çekişini düşürürmü ?

Hayır...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...